Wynajem krótkoterminowy aut to nie tylko doskonałe rozwiązanie dla firm. Ta opcja zyskuje również coraz większą popularność wśród klientów indywidualnych. Przede wszystkim ze względu na różnorodny wybór modeli przy minimalnych procedurach.

Data dodania: 2021-05-25

Wyświetleń: 499

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Krótkoterminowy wynajem – zalety i korzyści

Auto na każdą okazję

Wypożyczenie auta na okres od 1 do 30 dni z pewnością będzie korzystną opcją w wielu sytuacjach. Dzięki wyjątkowo prostym formalnościom czas oczekiwania na wynajem jest nieporównywalnie krótszy niż w przypadku wynajmu średnio i długoterminowego, a sam pojazd szybciej dostępny do Twojej dyspozycji.

Renomowane wypożyczalnie konkurują ze sobą o jak najlepszą ofertę dla klienta. Auta muszą być w doskonałym stanie wizualnym oraz technicznym. Dzięki temu samochód idealnie sprawdzi się jako reprezentacyjny pojazd na ślub, wieczór kawalerski lub panieński oraz we wszystkich sytuacjach, w których liczy się prestiż. Znakomicie spełni swoją funkcję także podczas krótkiego, weekendowego wypadu. Co ważne, nie ponosisz stałych kosztów związanych z posiadaniem auta, płacisz wyłącznie za paliwo oraz kwotę wynajmu. Auto otrzymujesz zatankowane do pełna i w takim samym stanie jesteś zobowiązany je zwrócić.

Coraz więcej klientów decyduje się na wynajem krótkoterminowy ze względu na możliwość przetestowania różnych modeli aut przed wynajmem średnio lub długoterminowym, dzięki czemu mogą wybrać pojazd najbardziej dopasowany do ich potrzeb. Wielu z nich wypożycza również dany model przed ewentualnym zakupem, aby bez problemu przetestować auto w mieście i trasie.

Wynajem krótkoterminowy to również znakomity wybór, jeśli Twoje auto uległo wypadkowi lub awarii. Długi czas oczekiwania na naprawę usterki może stworzyć poważny problem w mobilności i codziennym funkcjonowaniu, dlatego dzięki szybkości działania firm wynajmujących samochody możesz nieprzerwanie cieszyć się funkcjonalnym środkiem transportu.

Skorzystanie z krótkoterminowego wynajmu z pewnością sprawdzi się również przy przeprowadzkach i przewozie wielkogabarytowych przedmiotów. Dzienny lub kilkudniowy wynajem auta (np. typu SUV) jest zdecydowanie bardziej rentownym rozwiązaniem, niż korzystanie z usług firm przeprowadzkowych. Dodatkowo masz także pełną elastyczność godzinową i nie musisz dopasowywać się do czasu świadczenia usług przez firmę.

W mieście i poza miastem

Jeśli mieszkasz na co dzień za granicą i przyjeżdżasz do Polski, wypożyczenie samochodu na krótki czas również jest idealnym rozwiązaniem. Ty i Twoi najbliżsi możecie bez problemu odwiedzać rodzinę oraz znajomych bez niepotrzebnych kosztów wydawanych na taksówki czy międzymiastowy transport. O bezpieczeństwo najmłodszych zadba system mocowania fotelików w systemie ISO FIX w niektórych modelach aut z naszej oferty.

Kiedy goni Cię czas z załatwianiem spraw w obcym mieście, z pomocą również przyjdzie krótkoterminowy wynajem. Dzięki temu nie będziesz musiał tracić cennych chwil, oczekując na taksówki czy komunikację miejską, a w prosty i sprawny sposób dojedziesz na miejsce wypożyczonym autem przy pomocy nawigacji. Większość wypożyczalni ma dogodne lokalizacje punktów odbioru - przy Dworcach PKP oraz lotniskach, dzięki czemu możesz od razu ruszać w drogę. Możesz umówić się także na dostarczenie pojazdu pod wskazany adres, a niekiedy poza granicę miasta.

Wynajem krótkoterminowy auta zwykle przebiega w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że wybierzesz termin i miejsce odbioru auta, klasę samochodu, ewentualne, dodatkowe usługi. Przy rezerwacji podajesz swoje dane oraz dane karty płatniczej, aby pokryć kaucję. Jeśli nie jesteś zdecydowany co do typu auta, poproś konsultanta o przygotowanie oferty modeli dopasowanych do Twoich potrzeb.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena