W zasadzie wszystko co widzimy na filmach sensacyjnych  i szpiegowskich nie jest fikcją. Kamery szpiegowskie to urządzenie bardzo małe, często o średnicy mniejszej niz 1 centymetr. Ukryć je można praktycznie wszędzie – zależy to od potrzeb użytkownika i od jego pomysłowości.

Data dodania: 2021-03-05

Wyświetleń: 552

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Kamery szpiegowskie w pilocie samochodowym

Ze względu na miejsce, gdzie mają zostać zainstalowane kamery szpiegowskie można podzielić na te które działają stacjonarnie – w mieszkaniach, biurach, magazynach i innych pomieszczeniach, a także te , które spełniają swoje zadanie mobilnie – noszone są przy sobie. Ten drugi rodzaj może znaleźć się zarówno w częściach stroju – na przykład w krawatach, okularach czy zegarkach, a także w nie budzących najmniejszych podejrzeń przedmiotach, które można położyć na stole lub po prostu trzymać w ręku. Doskonałym przykładem takiego sprzętu są kamery szpiegowskie w pilocie samochodowym.

Czy każdy może kupić kamery szpiegowskie w pilocie samochodowym?

Nie trzeba posiadać licencji detektywa ani byc agentem wywiadu aby zaopatrzyć się w tego rodzaju urządzenia. Na stronie Aflatronik.com.pl można wybrać model tego typu sprzętu. Koszt urządzenia to kilkaset złotych. Kupując w alfatronik.com.pl możemy byc pewni najwyższej jakości sprzętu. Firma współpracuje z agencjami detektywistycznymi w kraju i za granicą i na bieżąco aktualizuje swoją ofertę. W alfatronik.com.pl można tez liczyć na fachową obsługę i bezpłatną konsultację przed zakupem. Kamery szpiegowskie w pilocie samochodowym oferowane przez alfatronik.com.pl objęte sa gwarancją, można też liczyć na serwis pogwarancyjny. Są proste w użyciu i nie wymagają żadnych specjalnych urządzeń zewnętrznych ani oprogramowania.

Jakie są dane techniczne kamer szpiegowskich w pilocie samochodowym?

Kamery szpiegowskie w pilocie samochodowym mogą zapisywać dźwięk i obraz na zwykłej karcie pamięci. Bardziej zaawansowany model posiada moduł WI-FI działający w obrębie własnego punktu dostępowego i obsługiwany zdalnie za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie komórkowym. Ukryte są w nie budzącym podejrzeń standardowym pilocie samochodowym z kluczykiem. Filmy nagrywane sa w formacie MP4, a zdjęcia rejestrowane są w postaci plików JPG. Zasilane są przez wewnętrzny akumulator, który można doładowywać. Czas pracy na akumulatorze wynosi od 3 do 4 godzin. Mikrofon ma zasięg od 4 do 7 metrów. W skład zestawu, który można zamówić na stornie afatronik.com.pl wchodzi sam pilot z kamerą, breloczek, kabel USB oraz instrukcja w języku polskim.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena