Nowoczesne usługi dźwigowe są doceniane przez coraz szersze grono budowlańców. Pozwalają one na użytkowanie niezbędnego sprzętu wyłącznie podczas realizacji danego projektu, co znacznie ułatwia uzyskanie kontroli nad kosztami prowadzenia działalności. Wynajem dźwigów to usługa oferowana obecnie przez wiele firm zarówno tych z miasta Warszawa, jak i innych regionów naszego kraju. 

Data dodania: 2021-03-04

Wyświetleń: 314

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Usługi dźwigowe, wynajem dźwigów - od czego zależy cena?

Ostateczna cena wynajmu zależy od kilku czynników. Na co zwrócić uwagę podejmując współpracę z firmą świadczącą usługi dźwigowe?

Nowoczesne usługi dźwigowe są doceniane przez coraz szersze grono budowlańców. Pozwalają one na użytkowanie niezbędnego sprzętu wyłącznie podczas realizacji danego projektu, co znacznie ułatwia uzyskanie kontroli nad kosztami prowadzenia działalności. Wynajem dźwigów to usługa oferowana obecnie przez wiele firm zarówno tych z miasta Warszawa, jak i innych regionów naszego kraju. Ostateczna cena wynajmu zależy od kilku czynników. Na co zwrócić uwagę podejmując współpracę z firmą świadczącą usługi dźwigowe?

Wynajem dźwigów od sprawdzonego partnera

Jeśli znaleźliśmy już sprzęt odpowiadający naszym oczekiwaniom, warto upewnić się, że oferująca go firma jest godnym zaufania partnerem. Dobrym drogowskazem w tym przypadku mogą okazać się opinie osób, które miały okazję z daną firmą współpracować. Niezmierne istotne jest również zapoznanie się ze stanem technicznym dostępnego sprzętu. Tylko żurawie samojedzne i dźwigi przechodzące regularne serwisowanie oraz prace konserwacyjne dają gwarancję wydajnej, a co najważniejsze bezpiecznej pracy.

Cena usług dźwigowych

Z uwagi na dostępność modeli przeznaczonych do realizacji różnego rodzaju prac, bardzo trudno jest wskazać jednoznaczną cenę za wynajem dźwigów. Koszt usługi jest zależny przede wszystkim od rodzaju, modelu i parametrów technicznych wynajmowanego dźwigu. Oczywistym jest, że znacznie wyższe koszty poniesiemy wypożyczając sprzęt o udźwigu wynoszącym kilkaset ton niż miałoby to miejsce w przypadku wynajmu mniejszego urządzenia, którego udźwig nie przekracza 50 ton.

Nie bez znaczenia jest również lokalizacja wykonywania prac. Jeśli sprzęt jest nam niezbędny w miejscu odległym od siedziby firmy, z którą podjęliśmy współpracę, musimy doliczyć cenę dojazdu dźwigu. Firmy realizujące usługi dźwigowe rozliczają się zazwyczaj za każdy przejechany kilometr. Pamiętaj, że dojazd do miejsca realizacji projektu to nie wszystko, warto mieć na uwadze również powrót sprzętu do bazy.

Ostateczny koszt usług dźwigowych zależy także od czasu wypożyczenia sprzętu. Firmy o ugruntowanej pozycji w branży w tym Usługi Transportowo-Dźwigowe Stanisław Tomczyk oferują zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy wynajem dźwigów. Zazwyczaj stawiane są limity, a więc minimalny czas na jaki firma jest w stanie wypożyczyć nam dane urządzenie.

Elastyczność współpracy

Jeśli zależy Ci na elastycznych warunkach współpracy oraz indywidualnym podejściu do Klienta, dobrym partnerem okaże się firma Usługi Transportowo-Dźwigowe Tomczyk. W ofercie firmy znajdziesz nowoczesne żurawie samojezdne przystosowane do realizacji różnego rodzaju prac. Każde urządzenie zostało dokładnie opisane, co umożliwia wybór idealnie dopasowanego rozwiązania. Wydawać by się mogło się Warszawa to miasto, w którym wynajem dźwigów jest bardzo kosztowny, jednak firma Tomczyk udowadnia, że nie jest to regułą. Zobacz, jakie korzyści mogą zapewnić Ci profesjonalne usługi dźwigowe i wybierz sprzęt odpowiadający potrzebom Twoich aktualnych zleceń.

Dowiedz się więcej na stronie: http://tomczyk.waw.pl/

Licencja: Creative Commons
0 Ocena