Bezpieczna majówka nad morzem pozwoli naładować baterie i miło spędzić czas, zapominając o troskach dnia codziennego. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest majówka 2021 nad morzem, gdzie znajdziemy szereg atrakcji. Dlaczego warto postawić na wakacje z dzieckiem nad morzem? Jakie atrakcje czekają na nas w Międzyzdrojach? Gdzie szukać noclegu dla całej rodziny?

Data dodania: 2021-03-04

Wyświetleń: 568

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Majówka nad morzem

Majówka 2021 nad morzem

Na stronie Hotelu Bel Mare Resort znajdziemy unikalną ofertę noclegową, która zachwyci każdego gościa. Liczyć możemy na wypoczynek na najwyższym poziomie i mnóstwo atrakcji, które umilą czas. Pierwszy weekend maja jest okresem otwarcia letniego sezonu, dlatego rodzinny wypad nad morze jest bardzo dobrym pomysłem. Osoby aktywne skorzystają z wycieczek rowerowych, spacerów nad brzegiem morza, odwiedzin w Wolińskim Parku Narodowym i wielu innych rozwiązań. Hotel Bel Mare Resort oferuje komfortowe apartamenty, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacje), nielimitowany dostęp do Wi-Fi i atrakcje dla całej rodziny:

  • plac zabaw na patio,
  • sala zabaw dla dzieci z nowoczesnym wyposażeniem,
  • sala gier,
  • basen i strefa wellness,
  • lodowisko.
  • Międzyzdroje

Międzyzdroje to piękne miasto położone nad Morzem Bałtyckim. Każdego roku to urocze miejsce odwiedzają turyści z całego kraju i spoza granic, podziwiając piękne widoki i wdychając świeże powietrze. Jednym z miejsc, które warto tutaj odwiedzić, jest Woliński Park Narodowy. Na uznanie zasługuje też Kawcza Góra - punkt z widokiem na Morze Bałtyckie. Drewnianymi schodami dostaniemy się z plaży w to właśnie miejsce. 

Majówka 2021 nad morzem z dziećmi to także szereg innych atrakcji, jakie pokochają pociechy i dorośli. Odwiedzić warto Bałtycki Park Miniatur, gdzie zlokalizowane są miniatury w skali 1:25. Przedstawiają one budowle państw leżącym nad Bałtykiem. Wakacje z dzieckiem nad morzem nie mogą odbyć się bez wypadu do Oceanarium w Międzyzdrojach. To nowoczesny obiekt o powierzchni 3000 m2, gdzie zobaczymy ryby z całego świata - rekiny, mureny, ryby raf koralowych, ryby słodkowodne i inne robiące wrażenie stworzenia. Na długo w pamięci pozostanie pół tunel wypełniony rybami i touch pol, gdzie dotkniemy żywych ryb. 

Wakacje z dzieckiem nad morzem

Wakacje z dzieckiem nad morzem mają wiele zalet. Nie musimy jedynie kojarzyć morza z leżeniem na plaży, lecz także z licznymi atrakcjami dla całej rodziny, które pozostaną w pamięci. Przede wszystkim odwiedziny nad morzem sprawiają, że wdychamy jod. To jeden z najważniejszych pierwiastków a naszym organizmie, który wpływa na funkcjonowanie tarczycy i inne funkcje organizmu. Kolejnym plusem jest fakt, że jemy więcej ryb, które są źródłem kwasów omega i cennych składników odżywczych. Bezpieczna majówka nad morzem z pewnością wzmocni odporność całej rodziny, co wiąże się ze zmianą klimatu. To raj dla alergików, którzy cieszą się swobodnym oddychaniem i odczuwają złagodzenie objawów alergii wziewnej. 

Majówka nad morzem w komfortowym hotelu w Międzyzdrojach pozwoli na wypoczynek i naładowanie baterii. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena