Budownictwo w ostatnich latach przeżywa rewolucję w Polsce. Coraz więcej osób ucieka z miast i blokowisk na przedmieścia lub nawet na wieś, inwestując we własne “cztery kąty”. Nic zatem dziwnego, że ceny nieruchomości w wielu większych miejscowościach poszybowały w górę. Doszły one obecnie do astronomicznych kwot, które jeszcze kilkanaście lat temu byłyby nie do przyjęcia.

Data dodania: 2021-02-23

Wyświetleń: 418

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Tanie i proste w budowie – projekty domów dla ograniczonego budżetu

Nie każdy z nas dysponuje jednak nieograniczonym budżetem. W takich sytuacjach warto zastanowić się nad samodzielną budową domu. Przekonaj się, że projekty domów oferują wiele wspaniałych możliwości, a taka realizacja nie musi być wcale droga. Ostateczny koszt budowy często jest niższy niż zakup mieszkania w stanie deweloperskim w średnim/dużym mieście. Przekonaj się, że budowa może być szybka, tania i prosta. 

Prosta konstrukcja i rozsądna przestrzeń 

Jeszcze do niedawna mogliśmy obserwować pewnie interesujący trend, w którym inwestorzy zawsze wybierali duże projekty domów, które niekoniecznie pokrywały się z ich rzeczywistymi potrzebami. Praktycznie większość budowanych obiektów miała ponad 100 m2. Dziś coraz więcej osób decyduje się na dużo mniejsze nieruchomości, sięgając po gotowe projekty domów w przedziale między 50-100 m2.

Skąd ta zmiana? Przede wszystkim koszty związane z zakupem projektu, budową i utrzymaniem tego typu obiektów, są o wiele niższe. Nawet sprzątanie i utrzymanie nieruchomości w czystości staje się prostsze i szybsze. 

Gotowe projekty domów to tańsza alternatywa – lecz równie satysfakcjonująca

Inwestycja w projekty domów to pierwszy realny krok do spełnienia marzenia o własnym azylu. W dalszym ciągu wiele osób mimo wszystko uważa, że jest to duży wydatek, gdyż architekci to naprawdę dobrze opłacani specjaliści. Praktyka jest jednak wybitnie zaskakująca. Jeśli przyjrzysz się ofercie takich firm, jak np. Studio Krajobrazy, zauważysz wyjątkowo atrakcyjne ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości. Dlaczego są one tak tanie i gdzie leży haczyk? Otóż wynika ona z faktu, że nie kupujesz danego projektu na własność. Może on zostać sprzedany 5,10, czy nawet 50 razy różnym osobom. Dzięki temu specjaliści zarabiają więcej, a Ty otrzymujesz wysokiej klasy projekt domu za ułamek rzeczywistej wartości. Do tego nie musisz czekać na zakupiony projekt. Otrzymasz go w momencie zaksięgowania wpłaty. 

Chcesz przekonać się na własne oczy, że wszystkie ww. informacje mają realne przełożenie w praktyce? Nic nie stoi na przeszkodzie! Wejdź na Studio Krajobrazy, wyselekcjonuj przy pomocy wyszukiwarki projekty spełniające Twoje indywidualne wymagania i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim rzeczywistym oczekiwaniom. W opisach gotowych projektów domów znajdziesz wszystkie niezbędne informacje (np. średni koszt wybudowania danej konstrukcji, co powinno stanowić ogromne ułatwienie w trakcie wyboru) i w razie potrzeby możesz rozszerzyć pakiet o dodatkowe opcje (np. dostosowanie konstrukcji do poziomu nieruchomości pasywnej itp.). 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena