Litery przestrzenne należą do najmodniejszych obecnie form reklamy. Nic dziwnego – logo styropianowe 3D czy kasetony z trójwymiarowymi znakami w perfekcyjny sposób łączą w sobie świetną widoczność, doskonały efekt wizualny oraz względy praktyczne.

Data dodania: 2020-12-18

Wyświetleń: 539

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Litery ze styroduru – postaw na najmodniejszą formę reklamy

Litery ze styroduru – wyróżnij się z tłumu

Jak wyróżnić się z tłumu, kiedy na ulicy jest tyle różnych reklam, szyldów, banerów i plakatów? Litery ze styroduru to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich pragnących zwrócić uwagę na siedzibę czy ofertę swojej firmy, zainteresować klientów i zaprosić do współpracy.

Logo styropianowe, szyld z literami przestrzennymi czy wielkogabarytowe znaki przed budynkiem szybko rzucają się w oczy i sprawiają, że trudno przeoczyć Twój przekaz. Dobra widoczność to podstawa przy wszystkich działaniach marketingowych – warto wypróbować to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala nie zginąć w gąszczu innych reklam, a dodatkowo wyróżnić się na ich tle niezwykłą estetyką.

Dlaczego właśnie styrodur? Poznaj ten unikalny materiał

Na pierwszy rzut oka styrodur to materiał przypominający znany wszystkim styropian, wykorzystywany między innymi w budownictwie do tworzeni izolacji. Dlaczego to właśnie z niego wykonuje się litery 3D?

Okazuje się, że styrodur, nazywany także pianką XPS, ma znacznie lepsze parametry i właściwości mechaniczne niż zwykły styropian. Jest wyjątkowo łatwy w obróbce – pozwala na precyzyjne wycinanie najróżniejszych kształtów, nie krusząc się i zachowując w pełni walory estetyczne. Ponieważ nie jest drogim surowcem, pozwala w optymalny sposób połączyć atrakcyjną dla klienta cenę i estetykę. Niezwykle istotną kwestią jest jego doskonała odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dodatkowo można ją zwiększyć poprzez pokrycie warstwą innego materiału np. plexi czy PCV, dzięki czemu staje się także wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Jeśli chodzi o trójwymiarowe litery, styrodur będzie strzałem w dziesiątkę!

Litery przestrzenne – nowoczesna alternatywa dla firm

Każdy producent reklam poszukuje rozwiązań maksymalnie skutecznych, przyciągających uwagę klientów, a jednocześnie praktycznych. Litery ze styroduru doskonale wpisują się w te wymagania, dlatego w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością.

Litery i znaki 3D sprawdzą się doskonale zarówno na zewnątrz budynku, jak i w środku, gdzie pełnią funkcję dekoracyjną lub informacyjną. Wszystko dzięki dostępowi do szerokiej gamy możliwości związanych z reklamą przestrzenną. Do wyboru masz wiele czcionek, wymiarów i grubości – producent reklam Optimaprint oferuje wycinane precyzyjnie za pomocą lasera litery 3D w wielu rozmiarach i z różnymi rodzajami frontów np. z plexi, dibondu, pvc, lustrzanymi czy drewnianymi. Ogromna rozmaitość wykończeń pozwala znaleźć rozwiązanie optymalnie dopasowane do charakteru budynku bądź potrzeb konkretnego wydarzenia.

Litery 3D o wielu zastosowaniach

Litery przestrzenne mają wiele zastosowań – sprawdzą się w różnych branżach i okolicznościach. Najbardziej powszechne jest zastosowanie zewnętrzne. Styropianowe logo czy szyld z literami 3D to świetny sposób na oznaczenie siedziby firmy czy zwrócenie uwagi przechodniów na swój punkt handlowy lub usługowy. W biurze mogą spełniać rolę podnoszącej prestiż dekoracji ściennej, a także służyć do oznaczenia konkretnych pomieszczeń. Po litery trójwymiarowe można sięgnąć również przy organizacji eventów - okazują się nieocenione podczas konferencji, wesel, wydarzeń branżowych czy targów.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena