Podobno nic tak nie boli jak pierwszy upadek telefonu i pierwsza rysa na ekranie. Gorzej, jeśli urządzenie upadnie tak niefortunnie, że wyświetlacz roztrzaska się w drobny mak. Wstawienie nowego może być bardzo kosztowne, dlatego warto zapobiec najgorszemu scenariuszowi i wyposażyć się w szkło hartowane do telefonu

Data dodania: 2020-12-07

Wyświetleń: 654

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Zadbaj o bezpieczeństwo wyświetlacza - postaw na wytrzymałe szkło hartowane

Szkło ochronne - same zalety, zero wad

Można powiedzieć, że szkło na telefon jest obecnie tak samo ważnym wyposażeniem, jak ładowarka i słuchawki. Zakup nowego smartfona wiąże się z dość dużymi kosztami - w zależności od ceny, może on mieć dodatkowo wzmocniony ekran, jednak nie oznacza to, że wytrzyma wszystkie upadki. Telefony często trzymamy także w kieszeniach lub torebkach, gdzie narażone są na zarysowania, na przykład kluczami. Dlatego też szkło ochronne na telefon jest tak polecane - sprawdzi się bowiem dużo lepiej niż folia, która nie amortyzuje upadku oraz nie zapewnia ochrony w przypadku innych uszkodzeń mechanicznych. Co ważne, szkło hartowane do telefonu nie wpływa na rozdzielczość ekranu, nie obniża także komfortu użytkowania dotykowego wyświetlacza. Warto więc zainwestować w szkło od początku posiadania nowego smartfonu - dzięki temu z pewnością unikniesz zniszczenia sprzętu!

Prosty montaż szkła hartowanego do telefonu

Szkło ochronne na telefon jest stosunkowo tanie. To zdecydowanie jest ich duży plus! Co ważne, szkło na telefon jest także bardzo łatwe w samodzielnym montażu. Warto jednak zwrócić uwagę na to, czy wybrane zabezpieczenie wyświetlacza nie posiada kleju montażowego, który może zostawić ślady na ekranie po ściągnięciu. Wybierając szkło hartowane do telefonu zwróć także uwagę na jego poziom twardości. Pełną ochronę zapewnią produkty, które oznaczone są symbolem 9H. Koniecznie musi być ono dopasowane do modelu Twojego telefonu - tylko wtedy będziesz miał pewność, że szkło odpowiednio przylega do ekranu i nie utrudnia korzystania ze smartfona.

Jeśli szukasz sprawdzonych akcesoriów do telefonów, sprawdź ofertę sklepu internetowego przenosne.pl. Znajdziesz szeroki wybór różnych produktów, między innymi wysokiej jakości szkła na telefon, a także powerbanki. Z łatwością wybierzesz dedykowany artykuł dla Twojego modelu smartfona, niezależnie od tego, czy uważasz iPhone’a, czy Samsunga. Zapewnij swojemu telefonowi jak najdłuższą żywotność, dzięki odpowiednim zabezpieczeniom - w końcu przezorny zawsze ubezpieczony!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena