Wiele osób posiadających zły wpis w bazie BIK zastanawia się czy ma szansę na dodatkową gotówkę w formie pożyczki. Gdzie znaleźć firmy, które dają gotówkę osobom zadłużonym? Jak nie wpaść w spiralę długów? Dowiedz się czytając poniższy artykuł.

Data dodania: 2020-03-26

Wyświetleń: 289

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Finansowanie osób z negatywnym wpisem w BIK - gdzie znajdę pożyczkę?

Pożyczka bez BIK - gdzie ją znajdę?

Mitem jest powiedzenie, że każda firma pozabankowa daje pożyczki osobom z BIK. Dokładna lista pożyczkodawców, którzy nie patrzą na raport z bazy dłużników jest dostępna na stronie: https://pozyczka4you.pl/ Dla większości firm pozabankowych ważna jest nasza historia kredytowa, jednak istnieją pożyczkodawcy, dla których negatywny raport z bazy nie będzie stanowił przeszkodą w udzieleniu pożyczki. 

Dobrym rozwiązaniem na zwiększenie swojej szansy w uzyskaniu pożyczki jest wyczyszczenie BIK. Możemy to zrobić na kilka sposobów, a dzięki temu polepszymy swoją wiarygodność. Kolejnym sposobem jest terminowa spłata pożyczek. Jeśli przez przypadek zapomnieliśmy o spłacie zobowiązania przez kilka dni, to nie stanie się tragedia. Gorzej jeśli wierzyciel nie dostanie przelewu w ciągu 30 od od wyznaczonego terminu. Wtedy zaczynają już się poważniejsze problemy.

Warto dbać o swoją historię kredytową, a jeśli jest już za późno to powinniśmy wiedzieć, że i tak nie tracimy szansy na kredyt czy pożyczkę w parabankach. Musimy znaleźć tylko odpowiedni ranking, na którym zostaną przedstawione te firmy, w których ze złym BIK możemy starać się o dodatkowy zastrzyk gotówki.

Ryzyko w pożyczaniu - o tym musisz pamiętać

Każde pożyczanie pieniędzy niezależnie czy to robimy przez Internet czy od znajomych, wiąże się z ryzykiem. Nagła choroba czy utrata pracy może nieść za sobą wiele konsekwencji finansowych. Brak środków na podstawowe artykuły, może przyćmić nasze zobowiązania, które musimy terminowo spłacać. W rezultacie windykatorzy do nas dzwonią, wysyłają monity. Całkowity koszt pożyczki wzrasta co jeszcze bardziej obciąża nasz portfel. W takim wypadku warto mieć na koncie oszczędnościowym parę złotych na nieprzewidziane sytuację. Dzięki temu żyjemy spokojnie i łatwiej poradzimy sobie z chwilowym kryzysem.

Zastanówmy się zanim pożyczymy pieniądze. Czy jesteśmy gotowi na ryzyko? Sytuacje losowe przychodzą szybko i niespodziewanie. Każdego z nas może to spotkać, dlatego warto być zabezpieczonym na takie sytuacje.

Licencja: Copyright - zastrzeżona