Organizujesz wesele lub inną imprezę i szukasz interesującej atrakcji i niecodziennej atrakcji? Zamiast klasycznej fotobudki, warto zdecydować się na jej nieco nowocześniejsze i zaskakujące warianty.

Data dodania: 2019-11-09

Wyświetleń: 661

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Jeszcze kilka lat temu fotobudka była w Polsce nowością, czymś interesującym i mało popularnym. Z czasem jednak atrakcja ta zaczęła pojawiać się na niemal wszystkich weselach czy imprezach firmowych. Nic więc dziwnego, że przestała być czymś zaskakującym i oryginalnym. Coraz więcej osób zaczyna rozglądać się za różnego rodzaju alternatywami dla fotobudki. Tych, o dziwo, jest naprawdę sporo.

Gifbudka

Mamy XXI wiek, więc dlaczego zamiast klasycznych fotek z fotobudki nie zaoferować gościom krótkich zabawnych klipów w postaci plików gif? Tego typu zabawa jeszcze bardziej nakręci uczestników event do wygłupów przed obiektywem? Zasada działania gifbudki jest identyczna jak w przypadku klasycznej fotobudki, z tą różnicą, że zamiast zdjęć produkuje ona gify, którymi bez problemu można podzielić się np. na portalach społecznościowych.

Fotomozaika

Ciekawym pomysłem jest także atrakcja w formie fotomozaiki. Patent polega na tym, że z wykonanych w czasie imprezy zdjęć (w zasadzie takich samych, jak w przypadku tradycyjnej fotobudki) wykonuje się jeden, olbrzymi obraz, którego wzór wcześniej ustala się z firmą świadczącą usługę. To świetny pomysł nie tylko na jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z wesela, ale też ciekawa inicjatywa np. na eventy firmowe.

Budka Slowmoation

Inną propozycją, równie zabawną i szaloną, może być zdecydowanie się na budkę do robienia filmików w zwolnionym tempie (tzw. slowmoation). Zasada zabawy jest identyczna jak w przypadku budki do gifów, tyle tylko, że tu owocem zabawy przed obiektywem jest krótki klip wykonany w dużym spowolnieniu. Efekt jest taki, że każdy na tego typu filmiku wygląda bardzo śmiesznie. Szczególnie, gdy skorzystało się z dużej liczby imprezowych gadżetów. Te powinny zawsze znajdować się pod ręką, tuż obok budki do slowmoation.

 

Fotolustro

A może lustro do selfie? Tego typu zdjęcia od lat królują w mediach społecznościowych, więc dlaczego nie wykorzystać ich do urozmaicenia wesela lub innej imprezy? Wystarczy zamówić fotolustro (selfie mirror), a goście z pewnością skorzystają z okazji, by zrobić sobie wyjątkową fotkę!

 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena