LVbet zakłady bukmacherskie to firm, która działa w Polsce na podstawie licencji, wydawanej przez Ministra Finansów na okres 6 lat, z możliwością przedłużenia o kolejne lata. Ta aktualna została wydana dnia 13 maja 2016 roku. 

Data dodania: 2019-07-06

Wyświetleń: 687

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Co sprawia, że bukmacher LVbet jest liderem branży?

W tym samym roku firma LVbet uruchomiła stronę internetową i oficjalnie rozpoczęła oferowanie zakładów sportowych na terenie naszego kraju. Jako jeden z nielicznych operatorów, bukmacher ten może oferować swoje usługi również w lokalach stacjonarnych, których ma aktualnie już około 50 w całej Polsce. 1 kwietnia 2017 roku - jest to data zakłady bukmacherskie zmieniły się diametralnie, weszła w życie wówczas nowa ustawa hazardowa, która wymiotła zagraniczne podmioty z naszego kraju. Był to doskonały moment dla takich firm jak Lvbet, na zaistnienie wśród użytkowników, którzy stracili tak na prawdę możliwość obstawiania meczów w firmach, które od tej pory nie działały legalnie.

Lvbet od razu ruszył z promocją własnej marki, skupiając się na sponsorowaniu wydarzeń sportowych. Pierwszym na prawdę dużą imprezą którą sponsorował był Mistrzostwa Europy siatkarzy które odbywały się w 2017 roku w Polsce. Kolejnym pozytywnym impulsem było umieszczenie logo firmy, na koszulkach znanego i cenionego w Polsce klubu, wilokrotnego Mistrza Poslki - Wisły Kraków. Były to bardzo dobrze decyzje z punktu widzenia promocji, ponieważ w niedługim czasie, marka stała się bardzo rozpoznawalna, wśród kibiców piłkarskich, a co za tym idzie nowi użytkownicy rejestrowali konta na potęgę. 
Bonusy i promocje, które proponuje bukmacher to również strzał w dzisiątkę. Na początek, już po samej rejestracji konta, na użytkownika czeka freebet o wartości 20 zł, które można przeznaczyć na obstawianie bez konieczności wpłacania depozytu. Można zatem sprawdzić działanie serwisu bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Gdy już jednak odpowiada nam funkcjonolność LVbet, po wpłacie pierwszego i drugiego depozytu, możemy otrzymać odpowiednio 100% więcej do maksymalnie 1000zł oraz 50% więcej na obstawianie do maksymalnie 500zł. Łącznie w pakiecie powitalnym czeka na nas zatem okrągłe 1500zł.

Jest to jedna z najlepszych ofert powitalnych na rynku. 
Biorąc pod uwagę, bezpieczeństwo i rozpoznawalność marki LVbet, wysokość kursów, ofertę bonusową, a także pomoc supoortu LVbet jest na szczycie listy legalnych bukmacherów, a ilość nowych użytkowników serwisu tylko to potwierdza.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena