Avene to ceniony na świecie francuski producent dermokosmetyków. Najbardziej charakterystyczną cechą jest to, że preparaty powstają z zastosowaniem wody termalnej. Sięgać po nie mogą posiadacze różnych typów skóry, jednak najbardziej zaleca się je przy cerze suchej, wrażliwej, z objawami łuszczycy lub atopii.

Data dodania: 2019-04-25

Wyświetleń: 753

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Dermokosmetyki Avene – gdzie kupić?

Nazwa marki pochodzi od nazwy źródeł, z których pochodzi woda użyta do produkcji kosmetyków. Woda ze znajdujących się na południu Francji źródeł Avene, co roku przyciąga wielu kuracjuszy z różnych regionów świata, mających problemy skórne. Zanim na rynek są wprowadzone dermokosmetyki Avene, muszą przejść szereg testów i kontroli. Oznacza to, że spełniają takie same rygorystyczne normy jak leki.

Co znajduje się wśród produktów Avene?

Marka nieustannie się rozwija, więc i liczba produktów sukcesywnie się zwiększa. Wśród czołowych dermokosmetyków, które kupuje się obecnie, wymienić trzeba m.in. wody termalne, preparaty przygotowane do pielęgnacji skóry atopowej, suchej i wrażliwej. Jest też szereg wyrobów przeciwzmarszkowych i opóźniających procesy starzenia się skóry, czy przygotowanych z myślą o ochronie przed słońcem. Powstała również grupa dermokosmetyków dla mężczyzn, osób starszych i ze skórą problematyczną. Kremy, wody micelarne, toniki – jest w czym wybierać. Sięgając po dermokosmetyki Avene można mieć pewność, że dostarcza się skórze cennych składników, które zapewnią jej optymalne nawilżenie i pielęgnację. Chociaż większość z nich jest dla skóry o specjalnych potrzebach, jeśli przyjrzeć się bliżej, można wybrać produkty do każdego typu skóry.

Największe zalety

Produkty marki Avene cieszą się rosnącą popularnością głównie przez doskonale skomponowany skład i jego oddziaływanie na skórę. Korzystając z tych dermokosmetyków, szybko można zauważyć, że skóra jest dobrze odżywiona i nawilżona. Jeśli wcześniej przesuszony naskórek był piekący i swędział, korzystanie z preparatów Avene sprawi, że skóra będzie miękka w dotyku i doskonale nawilżona. Część produktów jest też przygotowana z myślą o cerze problematycznej i bardzo szybko można zmniejszyć lub całkowicie pozbyć się nieestetycznych objawów trądziku.

Gdzie je kupić?

Ponieważ spełniają tak restrykcyjne normy, jak leki, miejscem, w którym najlepiej je kupić, jest apteka. Kupując preparat w aptece można mieć pewność co do jakości i prawidłowego przechowywania. W porównaniu do zwykłych kosmetyków ceny mogą wydać się w pierwszej chwili dość wysokie. Z drugiej jednak strony obecność wody termalnej, minerałów i innych korzystnie działających na skórę związków, jest zachęcająca. Osoby, które decydują się na zakup dermokosmetyków Avene, kontynuują ich stosowanie, co stanowi doskonałą rekomendację ich jakości. Jeśli mamy wątpliwości co do cen w aptece stacjonarnej, można sprawdzić, jaki poziom cen proponują apteki internetowe. Najczęściej wszystkie specyfiki w nich sprzedawane, mają dużo niższy próg cenowy, niż jest to w aptece stacjonarnej, co pozwala na zwiększenie oszczędności.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena