Pufy w kształcie piłek to wygodne fotele sportowe, przeznaczone nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. Pufa piłka jest wygodnym siedziskiem i w zależności od rozmiaru można na niej leżeć, drzemać, oglądać TV, czytać książki lub po prostu odpoczywać.

Data dodania: 2018-01-26

Wyświetleń: 822

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Fotele sportowe: pufy w kształcie piłek

Obecnie na rynku mamy do wyboru wiele modeli puf w kształcie piłek. Bezsprzecznie najpopularniejsza jest piłka nożna oraz fotel kibica. Obydwa modele powstały z myślą o miłośnikach piłki nożnej, którzy na wygodnych pufach mogą oglądać w TV rozgrywki swoich ulubionych klubów i reprezentacji narodowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się także pufa piłka przygotowana dla wielbicieli koszykówki. Można ją kupić w dwóch różnych wersjach kolorystycznych: pomarańczowej oraz różnokolorowej, typu mix. Obydwie wersje są uszyte z ekoskóry, która jest wytrzymała i odporna na zabrudzenia. Aby ją odświeżyć, wystarczy przetrzeć pufę piłkę wilgotną ściereczką i gotowe!

W salach gimnastycznych, terapeutycznych lub rehabilitacyjnych można coraz częściej zobaczyć pufy w kształcie piłki siatkowej, tenisowej oraz rugby. Te oryginalne siedziska mają inspirować i zachęcać dzieci oraz młodzież do uprawiania sportu i do wysiłku fizycznego. Pufa piłka świetnie sprawdza się w poczekalniach i w szatniach na obszarze obiektów sportowych. Dobrze jest odpocząć na takiej pufie po treningu na siłowni lub po kąpieli na basenie.

W domach prywatnych bez wątpienia pufa piłka króluje w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Ale również dorośli decydują się na wstawienie do pokoju dziennego foteli kibica, ponieważ domownicy chętnie na nich zasiadają przed TV. Nastolatki aby podkreślić swoje sportowe hobby często proszą rodziców o pufy w kształcie piłek – im bardziej kolorowe i designerskie, tym lepiej!

Dekoratorzy wnętrz także dostrzegli walory puf w kształcie piłek. Nowoczesne aranżacje sypialni dziecięcych eksponują oryginalne siedziska  - na przykład piłkę tenisową, z uwagi na jej kolorystykę i nietuzinkowy wzór. Przygotowując pokój dla ucznia, warto pomyśleć o takim kolorowym dodatku, aby dziecko mogło po nauce wygodnie odpocząć, poczytać lub uciąć sobie drzemkę na pufie w kształcie piłki.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena