Z każdym rokiem przybywa sklepów internetowych, w tym także tych z meblami. Możemy robić zakupy bez wychodzenia z domu, leżąc na kanapie i oglądając film. Omijają nas korki i żmudne poszukiwania miejsca parkingowego, chodzenie po wielu sklepach w celu znalezienia produktu, który spełnia nasze oczekiwania. 

Data dodania: 2022-03-02

Wyświetleń: 433

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Szybki i prosty zakup mebli ze sklepów internetowych

Nie musimy targać reklamówek i ciężkich paczek, zastanawiać się nad wyborem pod czujnym okiem ekspedientek, które przekonują nas, że to będzie nasz najlepszy zakup. Każdy z nas zna taką sytuację i w niej był …

Internetowe sklepy meblowe vs stacjonarne

Internet oferuje nam mnóstwo możliwości, możemy na spokojnie porównać dostępne opcje, ceny, warunki zwrotów, a przy tym oszczędzamy mnóstwo czasu, który możemy wykorzystać na podjęcie decyzji. Internetowe sklepy meblowe są wygodne, to ich główna zaleta, ponieważ będąc w domu, możemy zmierzyć czy dany produkt nie będzie za duży lub za mały, zobrazować sobie czy, aby na pewno będzie pasował do wnętrza. W stacjonarnych sklepach najpierw oglądamy meble, następnie jedziemy do domu i rozważamy, a kiedy się zdecydujemy, ponownie wracamy do sklepu. Całkiem długi proces, prawda?

Dodatkowo walka o klienta usprawnia realizację zamówień. Sklepy internetowe prześcigają się w prędkości dostawy. Możemy znaleźć informacje, że zakupy będą w naszym domu w ciągu 72 lub 48 godzin, a nawet wybrać dokładny termin i godzinę odbioru zamówienia.

Oczywiście internetowe sklepy meblowe mają także wadę – nie widzimy produktu fizycznie, a niestety kolorystyka zdjęć może odbiegać od rzeczywistości. Rozwiązaniem może być, wybranie produktów w sieci, pojechanie do sklepu stacjonarnego (jeżeli takowy istnieje), aby obejrzeć meble i złożenie zamówienia na miejscu lub po wnikliwszych namysłach w domu.

Nie daj się oszukać!

W sieci często możemy znaleźć tańsze produkty, a jednocześnie jest ryzyko oszustwa, dlatego warto składać zamówienia tylko na autoryzowanych i rzetelnych stronach. O autentyczności sklepu świadczą również opinie wystawiane na forach, a także posiadanie aktywnych social mediów. Bo o ile z większą dozą zaufania podchodzimy do sieciówek i popularnych internetowych sklepów meblowych, o tyle początkujące strony mogą go nie wzbudzać. Wtedy z pomocą przychodzą wyżej wspomniane opinie lub wysłane mailowo zapytanie, po odpowiedzi łatwo można wywnioskować czy mamy do czynienia z oszustem, czy firmą, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę.

Wielu z nas podczas zakupów nawet przez myśl nie przejdzie sprawdzenie polityki zwrotów i warunków gwarancji. W przypadku internetowych sklepów meblowych warto się z nimi zapoznać, ponieważ w sieci nie pracują sprzedawcy i ekspedienci, którzy nas poinformują ile czasu mamy na zwrot towaru, a na ile miesięcy została wystawiona gwarancja. Nie każdy sklep internetowy posiada taką samą politykę, dlatego przed kosztownym zakupem, warto się upewnić i nie mieć żadnych wątpliwości.

Zakupy w BOOMI

W internetowym sklepie meblowym www.boomi.pl pragniemy możliwie najbardziej ułatwić Ci zakupy. Projektując stronę internetową, mieliśmy na uwadze, by była ona intuicyjna, a poruszanie się po niej nie stanowiło problemu. Starannie uzupełniamy naszą witrynę o nowe meble, które są opisane i uzupełnione w wymiary oraz materiały. Dodajemy zdjęcia z różnych perspektyw oraz aranżacje, abyś mógł sobie zilustrować, jak dany mebel będzie wyglądał w Twoim domu.

Nikt nie lubi czekać, dlatego gwarantujemy wysyłkę zamówienia do 48 godzin, bo wiemy, że liczy się czas. Różnorodna oferta to podstawa internetowych sklepów meblowych, więc wśród naszych systemów znajdziesz takie w stylu nowoczesnym, klasycznym, angielskim i boho.

Zakupy online to zaoszczędzony czas, a niekiedy również pieniądze. Jednak gdybyś miał pytania i wątpliwości, napisz do nas maila lub skontaktuj przez social media – nasze internetowe ekspedientki Ci pomogą!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena