Modne i nowoczesne meble takie jak: pufy, worki sako i fotele relaksacyjne są obecnie bestsellerami w branży meblarskiej. Siedziska tego typu szturmem podbiły serca klientów – widać  to szczególnie w meblowych sklepach internetowych.

Data dodania: 2018-01-19

Wyświetleń: 828

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dlaczego pufy i worki sako są bestsellerami w branży meblarskiej?

Dla kogo pufy i worki sako?

Główną zaletą puf, foteli relaksacyjnych i worków sako jest to, że dopasowują się do ciała użytkownika. Ta szczególna właściwość związana jest z ich wypełnieniem, czyli z granulatem styropianowym. Branża meblarska dostrzegła, że klienci cenią sobie przede wszystkim komfort i wygodę. Znakiem tego stały się raporty sprzedażowe, pokazujące, że pufy i worki sako są aktualnie bestsellerami.

Największym zainteresowaniem konsumentów cieszą się bardzo lekkie i plastyczne pufy, których kształt można zmieniać, w zależności od preferencji użytkownika. Pufy i worki sako o dużych  gabarytach można wykorzystywać także jako leżankę i wygodnie na nich spać. Siedziska z wypełnieniem od 300 litrów wzwyż nadają się także dla osób dorosłych, mogą więc z nich korzystać wszyscy członkowie rodziny: dzieci, młodzież, rodzice i seniorzy.

Sprzedawcy nowoczesnych mebli relaksacyjnych zauważyli, że pufy w kształcie piłek są kupowane najczęściej przez rodziny z dziećmi. Pufy tego tupu są idealnym dekoracyjnym dodatkiem do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Na rynku dostępne są ciekawe i różnorodne modele puf w kształcie piłek: tenisowych, futbolowych, siatkowych, koszykowych oraz do rugby.

Dla małych dzieci producenci przygotowali specjalną kolekcję puf typu kostka oraz roller. Te modele  są wykonane na bazie kształtki styropianowej, dzięki czemu są lekkie, a równocześnie stabilne. Przy takich pufach małe dziecko może uczyć się wstawać i chodzić. Dzięki ich niewielkiej wadze nawet maluchy mogą je bez problemu przesuwać. Warto wiedzieć, że właściciele przedszkoli, żłobków i sal zabaw, kupują najczęściej pufy ozdobione wzorem literowym, co ułatwia dzieciom poznawanie alfabetu.

Klienci, którzy zakupili pufy, fotele relaksacyjne lub worki sako, często podkreślają, że decyzję podjęli z uwagi na ich oryginalny, designerski wygląd, który idealnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w stylu nowoczesnym, futurystycznym, industrialnym i eklektycznym. Najwyraźniej dekoratorzy wnętrz także dostrzegli ich walory estetyczne i dlatego coraz częściej można je zauważyć we wzorcowych aranżacjach pokoi dziecięcych i młodzieżowych, w sypialniach dla dorosłych i w pokojach dziennych, z których korzystają wszyscy domownicy.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena