Każdy upominek cieszy – niezależnie, czy podarujemy go, bo jest jakaś okazja, czy też wręczymy komuś prezent bezokazyjnie – chociaż tutaj należałoby pokusić się o stwierdzenie, że ta druga opcja jednak cieszy bardziej. 

Data dodania: 2017-09-11

Wyświetleń: 673

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dzień chłopaka - pomysł na prezent

Każdy lub być obdarowywany, a i dawanie prezentu komuś, również z pewnością sprawia dużo satysfakcji – tym więcej, im bardziej prezent jest trafiony.

Z okazji zbliżającego się dnia chłopaka – 30 września, zastanówmy się chwilę co można byłoby podarować chłopakowi, co mogłoby go ucieszyć. Cały rok przysparza wiele okazji, do obdarowania kogoś – czy święta, czy to właśnie dzień chłopaka lub mężczyzny, urodziny, imieniny, dzień św. Walentego itd. Chcąc na każdą z tych okazji kupić trafiony upominek, trzeba się wykazać niezwykłą pomysłowością. Łatwiej jest jeżeli dobrze znamy drugą osobę, wiemy czym się interesuje, czym się zajmuje, co lubi itd.

W niniejszym artykule chcielibyśmy zasugerować kilka pomysłów na prezent dla chłopaka – o ile tych rzeczy on jeszcze nie posiada. Pierwszym z nich będzie wielofunkcyjny scyzoryk. Taki scyzoryki, to świetny gadżet dla chłopaka (a chłopcy uwielbiają gadżety). Jest to też dobry prezent dla aktywnych – dla osób, które na przykład często podróżują. Na wyjazdach scyzoryk może się okazać użyteczny – zwłaszcza na biwakach, ale także wtedy, kiedy nocujemy w pokojach gościnnych, gdzie niejednokrotnie zdarza się, że brakuje noża do przekrojenia bułki, lub posmarowania jej.

Scyzoryk to elegancki podarunek – stylowo wygląda, można też dokupić do niego etui. Funkcje, jakie scyzoryk posiada można dobrać pod kątem zainteresowań potencjalnego użytkownika. Podstawowe elementy jakie posiada scyzoryk, to dwa ostrza – krótsze i dłuższe, otwieracz do puszek, korkociąg oraz pilnik. Są jednak scyzoryki wzbogacone o dodatkowe elementy – na przykład dla miłośnika grzybobrania istnieje scyzoryk dla grzybiarzy, zaopatrzony w specjalny nóż do zbierania grzybów. Dla amatorów wędkarstwa – scyzoryk dla wędkarzy, dla ogrodników – scyzoryk z nożem ogrodniczym; itd. Zatem z okazji zbliżającego się dnia chłopaka, warto zastanowić się nad podarowaniem scyzoryka, o ile dana osoba już takiego nie posiada.

Kolejnym pomysłem na prezent dla chłopaka będzie latarka LED. Latarka to wciąż jeszcze rzecz, którą każdy z nas winien mieć „na wszelki wypadek”. Mimo otaczającej nas elektryczności, wciąż jeszcze może zdarzyć się, że np. w domu wysiądą korki. Są jeszcze inne sytuacje, kiedy latarka LED może okazać się przydatna – osoba lubiąca wycieczki górskie powinna mieć przy sobie podczas wyprawy czołową latarkę LED – nawet doświadczonych wędrowców nieoczekiwanie może zastać noc na szlaku – bez dodatkowego oświetlenia, zejście może być trudne a wręcz niebezpieczne. Dla fanów roweru, dobrym pomysłem na prezent może być zakupienie latarki na rower. Istnieją jeszcze także fani Air Soft Gun, którym latarki taktyczne z pewnością sprawią ogromną radość. Pamiętajmy, że koniec końców, w każdym dorosłym mężczyźnie kryje się mały chłopiec, dlatego latarka LED z pewnością będzie dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka w każdym wieku – dla synka, dla chłopaka, dla partnera.

Zarówno latarka LED jak i scyzoryk to oryginalne pomysły na prezent na dzień chłopaka, jednakże, jeżeli dana osoba nie posiada takich przedmiotów, warto zastanowić się nad ich nabyciem. Każdy chłopak – duży czy mały z pewnością się ucieszy, gdy otrzyma profesjonalną latarkę lub scyzoryk – bądź też inne produkty, znane pod nazwą „Travel Gear” czyli gadżety turystyczne, zatem jeżeli brak ci pomysłów na dzień chłopaka – przemyśl podane w niniejszym artykule propozycje – być może przypadną ci do gustu.  

Licencja: Creative Commons
0 Ocena