W każdym domu musi znajdować się przynajmniej jedna duża szafa, w której każdy z nas będzie trzymał swoje rzeczy. Tradycyjne wolnostojące szafy jednak powoli odchodzą w zapomnienie. Wypierane są przez szafy przesuwne, szafy wnękowe i szafy narożne, które zazwyczaj lepiej potrafią zagospodarować dostępną przestrzeń.

Data dodania: 2017-04-03

Wyświetleń: 965

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Szafy przesuwne, wnękowe i narożne

Szady przesuwne, wnękowe i narożne
Jeżeli szukamy szafy do domu, musi ona spełniać kilka podstawowych założeń. Najważniejszym z nich jest to, żeby mieściła ona wszystkie nasze ubrania i rzeczy, które chcemy w niej ukryć. Nic więc dziwnego, że szafy przesuwne i wnękowe, zyskują tak duża popularność. Pozwalają one bowiem doskonale zagospodarować różnego rodzaju wnęki w naszym domu czy mieszkaniu. Wystarczy zamontować kilka półek rurkę na wieszaki oraz przesuwne drzwi i mamy gotową szafę, która dodatkowo zakryję nikomu niepotrzebną wnękę.

Alternatywą dla tradycyjnej wolnostojącej szafy może być również szafa narożna. Wystarczy wybrać róg pomieszczenia, który nie jest zagospodarowany na nic innego i kupić w sklepie lub zamówić odpowiednią szafę. Dzięki temu nie tylko nadamy naszej sypialni bardzo nowoczesnego wyglądu, ale również zyskamy bardzo funkcjonalne miejsce na nasze ubrania. Decydując się na szafy przesuwne, wnękowe lub narożne dobrym pomysłem jest również umieszczenie lustra na ich drzwiach. Dzięki temu będziemy w łatwy sposób mogli przeglądnąć się stylizacji, którą na siebie założymy, wychodząc rano z domu.

Gdzie można kupić tego rodzaju szafy?
Są one dostępne praktycznie wszędzie. Jeżeli nie zależy nam na zbytniej personalizacji i chcemy po prostu szybko dokonać zakupu, wystarczy, że wybierzemy się do najbliższego sklepu z meblami. Tam zazwyczaj będziemy mieli do wyboru kilka gotowych rozwiązań, które łatwo i szybko będziemy mogli zastosować w swoim domu. Jeżeli jednak zależy nam na rozwiązaniu lepiej dopasowanym do naszego wnętrze i naszego gustu, warto rozważyć zakup szafy na zamówienie. Dzięki temu szafa będzie dokładnie taka, jaką sobie wymarzyliśmy i idealnie będzie pasowała do wnęki lub narożnika, który chcemy zagospodarować.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena