Artelis.pl, to stały punkt na polskim, internetowym niebie. Od 2006 roku dostarcza treści i daje możliwość promocji siebie i swojej działalności poprzez publikację dobrych i merytorycznych tekstów. 

Data dodania: 2016-10-28

Wyświetleń: 1740

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak najlepiej wykorzystać potencjał Artelis.pl?

(jeśli interesuje Cię 25 % rabat na usługi, czytaj na dole tej wiadomości)

To miejsce niematerialnej wymiany dóbr - spotykają się tutaj Ci, co dają treść i Ci, co ją biorą, używają „contentu”. No i trzecia grupa, czyli Ci, co czytają i konsumują treści czym sprawiają, że to miejsce jest bardzo aktywne, żywe, wciąż popularne. Konsumenci treści zawsze znajdą Coś dla siebie – Artelis stał się portalem praktycznej wiedzy i portalem Content Marketingu i to na długo przed tym zanim ten typ marketingu stał się tak powszechnie modny i „jedynie słuszny”. Czujemy ten temat od zawsze. :)

Jak zatem najlepiej wykorzystać ten wieloletni potencjał? Wszystko zależy od tego w której grupie użytkowników jesteś. I naprawdę nie ma żadnego problemu, a wręcz jest wskazane, abyś był we wszystkich trzech, głównych grupach, bo jest jeszcze czwarta ale o tym na dole wiadomości.

  1. Pierwsza grupa – biorcy treści. Po prostu, pobierz „content”, artykuły, treść i opublikuj na swojej stronie. Zwróć uwagę, aby stosować się do naszych zasad i licencji używania artykułów.

Dzięki Artelis, w kilka chwil możesz pobrać naprawdę dobre artykuły, które wzbogacą Twoją stronę, blog, egazetkę, itp. Od razu uzyskasz, bezpłatnie wysokiej jakości wiedze i informacje.

Wiadomo, że obecnie nie można budować stron wyłącznie na powielanych materiałach, bo jest to po prostu nieskuteczne, a czasem wręcz szkodliwe, jednak umieszczenie rozsądnej ilości dobrej jakości przedruków na pewno nie zaszkodzi, a tylko uatrakcyjni w oczach Twoich czytelników Twoją stronę.

Oczywiście, odpowiadając obecnym potrzebom jesteśmy też w stanie stworzyć dla Ciebie, zupełnie nową, unikalną i praktycznie dowolną treść na prawie każdy temat. Wystarczy skorzystać z tej oferty Pakietów Tekstowych: http://alejabiznesu.artelis.pl/index.php/sklep/teksty

  1. Grupa druga – to dawcy treści. Artelis jest tym miejscem, gdzie możesz opublikować swój ciekawy, merytoryczny artykuł, który ze stopki autorskiej będzie Ciebie wprost reklamował. Dajesz tym treść, wiedzę, doświadczenie i swoją energię czytelnikom. W zamian oni odwiedzają Twoją stronę, bo linkujesz do niej ze stopki autorskiej. Dajesz się tym po prostu poznać. Rozgłaszasz swoje umiejętności, opowiadasz o swojej firmie, o działalności, o ofercie – oczywiście nie wprost, ale językiem korzyści, kultury Twojej działalności. To wszystko buduje Twój wizerunek w Internecie. Każdym takim artykułem budujesz swoją markę.

Artykuły, które u nas umieszczasz możesz opublikować na 3 licencjach, którymi regulujesz jak chcesz aby z nich korzystano.

  1. nasza główna licencja Creative Commons zezwalająca na przedruk z zachowaniem autora, źródła, oryginalnego formatowania tekstu i niezezwalająca na wykorzystywanie komercyjne 
  2. licencja zastrzeżona, Copyright - nie zezwalająca na przedruk, a jedynie na czytanie na Artelis.pl 
  3. licencja otwarta - tak zwane Copyleft - po prostu dajesz społeczności swój tekst, a społeczność może z nim robić co chce, nawet wykorzystywać komercyjnie

Czyli, jeśli chcesz aby Twoj artykuł "rozchodził się" po internecie z każdego miejsca reklamując Twoją działalność, markę, usługę napisz dobry, atrakcyjny do dalszego przedruku artykuł i umieść go w Artelis.pl. Nasze artykuły były pobierane ponad 120 000 razy!

Tutaj, idąc za potrzebą naszych Użytkowników proponujemy odpłatną możliwość publikacji elementów reklamy wraz z linkiem dofollow w treści artykułu. Jest to nasza publikacja jako Artykuł Specjalny. Takie treści bezpośrednio sprzedają, reklamują, najlepiej pozycjonują Twoją stronę. Pod poniższym adresem możesz zapoznać się z naszą ofertą Pakietów Publikacyjnych http://alejabiznesu.artelis.pl/index.php/sklep/publikacja

  1. Trzecia grupa – to Ci co czytają, oglądają, szukają ciekawych wiadomości, uczestniczą, komentują, oceniają, itp. Dla wielu Artelis.pl stał się źródłem praktycznej, łatwo podanej wiedzy. Jest ona podzielona na kategorie, powiązana tematycznie – pod każdym artykułem znajdziesz podobne, otagowane przez autorów teksty. Znajdziesz listy najpopularniejszych, najczęściej polecanych, pobieranych artykułów i najpopularniejszych autorów. Artelis jest miejscem gdzie codziennie tysiące ludzi przegląda artykuły szukając tego, co ich najbardziej interesuje. Nasz ruch jest w 100% naturalny, bez żadnych sztuczek i SEO tricków. Daje nam to naturalnie silną pozycję w Internecie.

Dla tej grupy Artelis był, jest i będzie bezpłatny. Szykujemy tutaj narzędzia typu Program Partnerski czy MultiProfile ale one, w pełni ruszą dopiero w nowej wersji systemu.

Piszemy tę wiadomość, aby przybliżyć Ci zasady na jakich działamy, po co jesteśmy i jaka idea nam przyświeca. Jesteśmy jednym z tych staromodnych serwisów, które mają też i jakąś misję i większą wizję niż tylko zarabianie pieniędzy. Tak to teraz, z tej 10 letniej perspektywy widzimy. A wiele przeszliśmy do tej pory, poczytaj o tym w tym miejscu.

Jak zauważyłeś nasz sklep jest na osobnym serwisie – Alei Biznesu – to nowa część naszego Internetowego Miasta Artelis  - „Jakiego Miasta?” zapytasz – zgodnie z nazwą naszego serwisu Art.-e-lis: art. – artykuły ale też i art.- sztuka – bo wszystko co robimy chcemy traktować jak swego rodzaju sztukę, coś w czym się realizujemy i coś, w co wkładamy serce, dlatego idziemy  w stronę miasta sztuki życia :) E – jako droga życia* – a trzecia część nazwy - lis – od metropolis – wielkiego centrum miejskiego. To ma być wiele serwisów współpracujących ze sobą. Tak, plany dla Artelis.pl mamy ogromne :)

Dlatego powstała Aleja Biznesu, jako osobna część, dzielnica miasta, a za jej przykładem pójdą inne tematyczne miejsca. W tej chwili, na Alei Biznesu oprócz naszego sklepu z usługami znajdziesz też dział z Prezentacjami projektów, firm, działalności naszych Użytkowników. Każdy może się wprowadzić na Aleję Biznesu i zarezerwować tam swój adres i z tego miejsca prezentować swoje działalności. Można tam też właśnie prowadzić blog, dodawać artykuły czy promować swoją działalność poprzez wall/pulpit – Aleja Biznesu, jest też miejscem promocji naszego nowego podejścia do marketingu internetowego – czyli promowanego przez nas Marketingu Wibracyjnego – bo wiedząc, że wszystkie działania w naszym życiu mają nam podnosić jakość życia - wibracje, podnosić nasz stan samoświadomości chcemy o tym wszem i wobec mówić. Po prostu, mówimy o rzeczach, które według nas są najważniejsze, a nie wiadomo dlaczego nikt o tym nie mówi.

Zapraszamy więc do naszego miasta! Jak czujesz to co przeczytałeś, przeczytałaś? Zapraszamy każdego, kto widzi się w którejś z tych trzech grup, a dla tych aktywnych i chętnych do współpracy jest czwarta grupa, tych co z nami współtworzą Artelis i poszczególne miejsca. Szykujemy osobne miejsca, blogi, serwisy tematyczne, które niczym redakcje na kategoriach Artelis.pl będą potrzebowały aktywnych ludzi, którzy znając się na danym temacie będą gotowi współpracować współtworząc z nami te miejsca, czerpiąc z ich siły i energii i dając w zamian własną wiedzę i zaangażowanie. Jeśli czujesz, że to może być skierowane do Ciebie napisz do nas. W tej chwili zaczynamy od rynku deweloperskiego, od każdego tematu związanego z mieszkaniem, domem, technologią budowlaną. Wszystko co buduje i urządza nasz dom. Zapraszamy do kontaktu!

[email protected], tel. 795 815 333 

Licencja: Creative Commons
1 Ocena