Wybór odpowiedniego prezentu ślubnego może nastręczyć nie lada problemów. Dobrze gdy para młoda jest nam dobrze znana. 

Data dodania: 2016-10-15

Wyświetleń: 841

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kilka inspiracji na ślubny prezent

Prezentujemy kilka propozycji, które ułatwią Ci podjęcie decyzji. 

Nie ma jednak co ukrywać. Zdecydowana większość młodych par preferuje prezenty w postaci pieniężnej. Pieniądze, jak wiadomo, przydadzą się na start wspólnego życia. Na jednej kopercie można zyskać nawet kilka tysięcy złotych. Najbardziej niezapomniany będzie jednak prezent rzeczowy, materialny. Pieniądze zostaną szybko wydane, a prezent będzie służył wiele lat. Pod warunkiem oczywiście, że dokonamy dobrego wyboru. 

Prezent ślubny nie może być tanim rozwiązaniem. Najlepiej gdy jest to produkt z wyższej półki. Weźmy chociażby pod uwagę alkohol. Butelka szlachetnego trunku, z dobrego rocznika nie jest byle jakim prezentem. Tego typu trunek może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Prezent może więc stanowić swego rodzaju inwestycję. Najczęściej wybierane na prezent ślubny są jednak sztućce. Tutaj również należy postawić na jakość.

Zastawa stołowa pozostanie bowiem w obdarowanej rodzinie przez szereg długich lat. Za każdym razem gdy obdarowani skorzystają z prezentu przypomną sobie o osobie, od której dostały prezent. Tylko od nas zależy czy będzie to dobre skojarzenie. Jeśli więc decydujemy się na sztućce to tylko te wykonane ze szlachetnych materiałów jak na przykład sztućce WMF ze stali nierdzewnej. 

Udane prezenty ślubne nie zawsze też muszą przybierać formę rzeczową. Może to być luksusowa wycieczka czy pobyt w ośrodku SPA. Tego typu obiekty posiadają specjalną ofertę dla nowożeńców. Tak zwane pakiety dla dwojga będą stanowić idealną oprawę dla romantycznego początku małżeństwa. Zresztą funkcjonują też specjalne sklepy oferujące oryginalne prezenty ślubne. Jeśli dobrze poszukamy z pewnością trafimy w dziesiątkę z prezentem ślubnym.

Licencja: Creative Commons