Zatem planujecie się pobrać? Gratuluję! Przed Wami jedne z najpiękniejszych chwil w Waszym życiu. Aby jednak wszystko skończyło się tak, jak to sobie wymarzyliście, trzeba się do tego wydarzenia solidnie przygotować. Jeśli za przygotowania zabierzecie się odpowiednio wcześnie, unikniecie wielu niepotrzebnych stresów.

Data dodania: 2016-07-04

Wyświetleń: 1065

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyleft - wszelkie prawa dozwolone

11 porad dla par planujących ślub

Poniżej zebrałam 11 cennych porad dla par planujących ślub:

1. Wyznaczcie sobie priorytety! Przyszli małżonkowie powinni się wspólnie zastanowić, na czym im najbardziej zależy. Czy priorytetem będzie miejsce (np. zabytkowy dworek), wystrój, jakość jedzenia, zdjęcia lub film z wesela czy może oprawa muzyczna?

2. Mając listę priorytetów, wybierzcie najważniejsze z nich i dostosujcie je tak, aby zmieścić się w zaplanowanym budżecie.

3. Zasięgnijcie porady znajomych, rodziny, kuzynów, którzy mają już wesele za sobą. Wbrew pozorom można dowiedzieć się od nich wielu cennych informacji, które nie tak łatwo znaleźć w internecie.

4. To doskonały czas na lepsze poznanie się przyszłych małżonków. Niech każdy z Was zaangażuje się w przygotowania, tak bardzo, jak to tylko możliwe. Charakter ślubu powinien odzwierciedlać Wasze wspólne upodobania i styl. Możecie pytać o radę rodziców, ale nie pozwólcie, aby to oni decydowali za Was.

5. W ciągu roku w większych miastach w Polsce odbywają się targi ślubne. To doskonała okazja, żeby w jednym miejscu poznać aktualne oferty fotografów, domów weselnych, florystek, wodzirejów oraz zespołów weselnych, jak również jest to dobre miejsce do szukania inspiracji. Wielu wystawców, aby zachęcić klienta oferuje atrakcyjne promocje i zniżki.

6. Jeśli wasza rodzina lub znajomi lubią tańczyć, to muzyka obok jedzenia stanowi najważniejszy element, na który goście będą zwracali uwagę. Od połowy lat 90 na naszych weselach króluje muzyka disco-polo. Nie każdy ją lubi, ale bezsprzecznie jest to najlepsza muzyka na zabawę weselną i każdy, kto lubi tańczyć, potrafi się przy takiej muzyce bawić.

7. Na weselach bardzo popularne są różnego rodzaju konkursy. Zastanówcie się, jakie konkursy Wam odpowiadają, a jakich byście nie chcieli. Przedstawcie następnie Wasze propozycje wodzirejowi.

8. Upewnijcie się, że wybieracie fotografa, któremu możecie zaufać. Dzień ślubu minie wam bardzo szybko (emocje robią swoje). Dobry fotograf zachowa wszystkie najważniejsze chwile z tego dnia na fotografiach.

9. Pamiętajcie, że nie każdy lubi jeść dokładnie to samo co Wy. Menu weselne powinno być zróżnicowane, tak aby każdy znalazł coś dla siebie i nie siedział przy stole głodny.

10. Każdy lubi niespodzianki! Nie zdradzajcie zbyt wielu sekretów na temat Waszego wesela. O wiele więcej emocji wywołamy, gdy goście nie będą wiedzieli, czego mogą się spodziewać.

11. Nie pozwólcie, aby stres odebrał wam przyjemność przeżywania własnego wesela. Pamiętajcie, nie wszystko musi wyjść perfekcyjnie. Tak długo, jak Wy oraz Wasi goście świetnie się bawicie, reszta nie ma znaczenia.

Licencja: Copyleft - wszelkie prawa dozwolone
0 Ocena