Możliwość zwiedzania Kuby, to doświadczenie z którego powinien skorzystać każdy turysta. Hawana to jedno z najpiękniejszych miast na Ziemi, a Kubańczycy są znani ze swojej niesamowitej życzliwości wobec turystów. Jeżeli w najbliższym czasie masz zamiar odwiedzić Kubę, mamy dla ciebie opisy i zdjęcia resortów All inclusive.

Data dodania: 2015-02-20

Wyświetleń: 1592

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

5 ciekawych kubańskich resortów all inclusive

Zanim przejdziemy do przedstawienia resortów, powiedzmy niewtajemniczonym co oznacza All inclusive. To system, który w cenie wycieczki/pobytu zakłada pełne wyżywienie dla gości, za które nie trzeba dopłacać. Najczęściej dostajemy trzy posiłki dziennie, bardzo często w formie bufetu szwedzkiego.

Po tym krótkim wstępie zobaczmy pięć bardzo dobrych kubańskich resortów all inclusive, wraz z przybliżonymi cenami. Oto one:

Royalton Cayo Santa Maria.

Według TripAdvisor, Royalton Cayo Santa Maria to numer jeden wśród niemal 300 hoteli znajdujących się na Kubie. Co takiego ma w sobie Royalton, co pozwala mu uzyskiwać wysokie noty od turystów? Tutaj wszystko jest na najwyższym poziomie. Goście resortu chwalą sobie jakość usług, smaczną żywność oraz piękną plażę. Wielu uważa, że jest to jeden z najlepszych ośrodków na całych Karaibach. Tygodniowe pakiety All inclusive zaczynają się tu już od około 2500 dolarów. Poniżej przykładowe zdjęcie z ośrodka.

Melia Cayo Coco.

Wysokie noty na TripAdvisor zbiera również Melia Cayo Coco, numer jeden wśród kilkunastu hoteli znajdujących się na wyspie Cayo Coco. Recenzje wspominają o niezwykle przyjaznym personelu i niewiarygodnym pięknie ośrodka. Warto wspomnieć, że jest to resort wyłącznie dla dorosłych, więc nie uświadczysz tu osób poniżej 18 roku życia. Tutaj możemy spędzić tydzień All inclusive nawet za 2000-2100 dolarów. Ośrodek posiada plażę o białym piasku, niedaleko której jest rafa koralowa.

Paradisus Rio de Oro Resort & Spa.

Paradisus Rio de Oro Resort & Spa to trzeci najlepszy hotel na Kubie w rankingu TripAdvisor, oraz najlepszy z kilkunastu hoteli znajdujących się u wybrzeży prowincji Holguín. W 2014 zdobył nawet nagrodę Traveller's Choice. Paradisus Rio de Oro Resort & Spa to 5-gwiazdkowy hotel all inclusive, przyjmujący wyłącznie dorosłych. Ośrodek znajduje się przy pięknej plaży z widokiem na rafę koralową, co chwalą sobie goście opiniujący resort. Tutaj wczasy All inclusive kosztują około 2500 dolarów.

Royalton Hicacos Varadero Resort & Spa.

Royalton Hicacos Varadero Resort & Spa to numer jeden wśród kilkudziesięciu hoteli położonych w mieście Varadero i jego okolicach. Jednocześnie jest to resort #4 wśród wszystkich hotelu działających na Kubie, ujętych w rankingu TripAdvisor. Podobnie jak w przypadku innych ośrodków na tej liście goście chwalą sobie wysoką jakość usług i piękno samego resortu. Tutaj również prowadzone są programy wczasów tylko dla dorosłych. Nie martwiąc się o nic, tydzień wypoczynku All inclusive kosztuje około 2200 dolarow.

Iberostar Varadero.

Numerem dwa wśród resortów znajdujących się na Varadero jest ośrodek wypoczynkowy Iberostar Varadero. Ośrodek posiada bardzo wysoką notę 4,5/5 gwiazdek, pochodzącą od ponad 4 200 gości, którzy zdecydowali się wystawić opinię na TripAdvisor. Jedzenie jest bardzo dobre, plaża jest piękna, a sam ośrodek znajduje się niedaleko miasta Varadero – co jest ważne dla tych, którzy chcą lepiej poznać kulturę kubańską. Tygodniowe wczasy w Iberostar Varadero to koszt około 2000 dolarów amerykańskich.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena