Niecodzienna forma rozrywki, które podaruje Ci wysoki poziom adrenaliny. Chcesz zorganizować nietypową imprezę? Co powiesz na zabawy w tunelu aerodynamicznym?

Data dodania: 2015-02-11

Wyświetleń: 2086

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Tunel aerodynamiczny – doskonała rozrywka na imprezy!

Szukasz ciekawego pomysłu na spotkanie ze znajomymi – wieczór kawalerski, wieczór panieński lub urodziny? Oczywiście, możesz zarezerwować stolik w twojej ulubionej knajpie czy też zrobić domówkę, ale jeżeli chcesz, żeby ten dzień zapisał się na zawsze nie tylko w twojej pamięci, ale również był wspominany na długo przez twoich znajomych, postaw na coś oryginalnego i niecodziennego. 

Teraz w Warszawie masz możliwość zorganizowania świetnej imprezy grupowej w tunelu aerodynamicznym – dzięki niemu poczujecie się jak przy swobodnym spadaniu podczas skoku spadochronem!

 

Czym jest tunel aerodynamiczny?

Tunele aerodynamiczne wykorzystywane są w celu imitacji lotu spadochronem bez otwartej czaszy. To ogromne konstrukcje, które wyposażone są w specjalne wentylatory – potrafią one rozpędzić powietrze nawet do prędkości 310 kilometrów na godzinę. Dzięki nim można poczuć się jak podczas wolnego spadania w przestworzach, ale znacznie bezpieczniej, taniej i bez konieczności dojeżdżania na lotnisko.

 

Z zabawy w tunelu aerodynamicznym może korzystać każdy – wystarczy tylko zarezerwować wolny termin i pojawić się wybranego dnia w firmie, która organizuje takie niezwykłe loty. Na miejscu otrzymasz niezbędne wyposażenie i zostaniesz poinstruowany przez profesjonalistę, jak zachowywać się w trakcie „skoku”.

 

Niezwykłe przeżycia – także na zdjęciach i filmie

Tunel aerodynamiczny to też świetne miejsce do organizacji imprezy. Możesz polatać ze znajomymi, którzy na pewno na długo zapiszą w swojej pamięci ten wieczór. Firma organizująca loty może zapewnić wam również kompleksową obsługę włącznie z muzyką czy cateringiem. Cała impreza może być również profesjonalnie zarejestrowana na filmach oraz na zdjęciach, żeby każdy miał z niej znakomitą pamiątkę.

 

W Polsce można już organizować takie imprezy i latanie w tunelach aerodynamicznych. Warto jednak pamiętać o wszystkich środkach bezpieczeństwa. Jeżeli chcesz zorganizować imprezę dla osób niepełnoletnich, to wymagane jest pozwolenie opieku oraz oczywiście kilka osób dorosłych, które będą nadzorowały młodzieżą. Pamiętaj, że taka zabawa to niezapomniane chwile dla każdego.

Licencja: Creative Commons