Kryptowaluty mają wbrew pozorom dość sporo wspólnego ze złotem – są emitowane w ograniczonej ilości i nie pojawia się tutaj tak rozszalała inflacja, bo nie można ot tak, nagle, wypuścić na rynek większej ilości pieniądza, a ta sama ilość waluty przy ciągle rosnącym popycie oznacza dynamiczny wzrost cen. 

Data dodania: 2014-12-23

Wyświetleń: 2406

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wirtualne kryptowaluty – zysk dla odważnych

Kryptowaluty są przedstawiane przez niektóre źródła niemal jako forma hazardu – dobrze, bo właśnie na hazardzie można się najszybciej wzbogacić. Trzeba tylko wiedzieć, jak grać, kiedy się wycofać i jakie zasady rządzą daną grą. Jeśli chcesz wygrywać spore pieniądze i przestać martwić się wiadomościami ekonomicznymi, a przy okazji poczuć dreszczyk emocji, to jest na to doskonały sposób.

Kryptowaluty – jak to działa

Mówiąc najprościej, bez podawania szczegółów technicznych – rynek kryptowalut przypomina nieco rynek zakładów. Analizujesz dane i używając intuicji decydujesz, czy cena waluty przekroczy pewien poziom, czy nie. Jeśli Twoje przewidywania będą słuszne wygrywasz sto razy więcej, niż wynosiła Twoja stawka. To tak zwany mechanizm dźwigni finansowej, dzięki któremu możesz wygrywać 20, 50, a nawet 100 razy więcej, niż ryzykujesz. Rynek kryptowalut jednak jest zmienny i nie każde zwycięstwo przyjdzie Ci z łatwością.

Systemy, platformy, typy…

Od strony technicznej kryptowaluty są dość skomplikowane i minie trochę czasu, zanim w pełni zrozumiesz ich działanie, ale na szczęście z nasza pomocą nie popełnisz błędów, które wielu graczy robi już na początku swojej przygody, która wtedy szybko się kończy. Być może słyszałeś już na przykład o różnych systemach gry na kryptowalutach – żaden z nich nie jest w 100% skuteczny, ale każdy pozwala wykorzystać pewne cechy charakterystyczne wszystkich walut. Im więcej dowiesz się o platformach transakcyjnych, sposobem działania dźwigi czy właśnie systemach inwestowania, tym pewniej i z większym zyskiem będziesz umiał poruszać się po rynkach kryptowalutowych.

Dlaczego to działa?

>> Preiscoin << Kryptowaluty mają wbrew pozorom dość sporo wspólnego ze złotem – są emitowane w ograniczonej ilości i nie pojawia się tutaj tak rozszalała inflacja, bo nie można ot tak, nagle, wypuścić na rynek większej ilości pieniądza, a ta sama ilość waluty przy ciągle rosnącym popycie oznacza dynamiczny wzrost cen. Jeśli pojawia się korekta, to zwykle jest ona krótkotrwała, nawet jeśli dość głęboka. Ponieważ nad kryptowalutami nie pracuje żaden bank centralny, inwestujesz z daleka od polityków, których największym marzeniem jest położyć łapę na ciężko zarobionych przez podatników pieniądzach. Twoich Preiscoinów ani Bitcoinów nikt nikomu nie może ot tak pożyczyć, zabrać z powodu dziury budżetowej, za to Ty możesz nimi płacić w sklepach i to bez żadnej prowizji, bo przelewy są dokonywane bez kłopotliwego pośrednictwa firm rozliczeniowych. Prowizje bankowe nigdy nie obejmą kryptowalut, a Ty możesz je kupować i sprzedawać, wymieniać na dowolne waluty, płacić nimi lub gromadzić i z satysfakcją patrzeć, jak coraz piękniej wygląda Twoje konto.

Banki nigdy Ci tego nie dadzą

Posłuchaj oficjalnych wypowiedzi banków o kryptowalutach: mają być bezwartościowe, niestabilne i ryzykanckie. Wiesz, dlaczego wszyscy tak mówią? Bo kryptowaluty stanowią zagrożenie dla systemu kolesiostwa finansowanego także z Twoich podatków! Banki wcale nie chcą, żebyś inwestował w Preiscoiny, bo wtedy omijasz wszystkie możliwe prowizje. Dźwignie tylko pomagają Ci zyskiwać. Dlaczego więc wciąż nie żyjemy wśród milionerów? To proste – niektórzy znowu uwierzyli bankom i politykom (tak, nawet po ostatnim kryzysie wciąż ktoś im wierzy), a inni zaczęli grać bez zdobycia podstawowej wiedzy. Umówmy się – może nie miliony, ale okrągłe tysiące są w zasięgu Twojej ręki już dziś, ale jeśli zagrasz gwałtownie, na dziko i bez podstawowej znajomości rynku, prawdopodobnie przegrasz. Jeśli ta wizja Cię nie interesuje i chciałbyś raczej zyskiwać, a nie znowu stać po stronie naciąganych i przegrywających, zajrzyj do nas (PreisCoin PRS), a wyjaśnimy Ci co i jak.

Licencja: Creative Commons
1 Ocena