Mała czarna plus eleganckie bądź dość swobodne dodatki to przepis na to, by naprawdę dobrze wyglądać. Pamiętaj o jeszcze jednym - nic tak dobrze nie wyszczupla jak dobrze skrojona i umiejętnie dobrana mała czarna!

Data dodania: 2013-09-07

Wyświetleń: 3947

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Mała czarna - na każdą okazję

Zmiana naszego wizerunku jest możliwa nawet wówczas, gdy dokonamy zaledwie drobnej korekty naszego wyglądu.Czy można jedną małą czarną sukienką uczynić stylizacyjny cud? Można:)

Każda z pań lubi dobrze wyglądać bez względu na porę dnia, roku czy okoliczność. Z tego względu, tak często można zaobserwować lawinę ubrań w damskich szafach. Co więcej, ta lawina nie musi wcale do siebie pasować. Najprościej rzecz ujmując można powiedzieć, że wiele pań nie potrafi odpowiednio kompletować ubrań i łączyć kolorów, co niejednokrotnie ma opłakane skutki.

Jeden elementem wiele możliwości.

Po co inwestować w tak wiele niepasujących do siebie ubrań? To chyba pytanie retoryczne… Zajmijmy się rozwiązaniem "zagadki" - co zrobić, by dobrze wyglądać i nie wydawać tak dużych sum na ubrania? Odpowiedź zawiera się w dwóch słowach - mała czarna.

Mała czarna to PODSTAWA!

Bez wątpienia przynajmniej raz słyszałaś o małej czarnej, czyli o czarnej sukience, która powinna stanowić podstawę "wyposażenia" każdej damskiej szafy. Dlaczego powinna? Ktoś mógłby powiedzieć - nikt nie będzie mi mówił, co mam robić, co powinnam, a czego nie. Cóż… Być może to racja, ale wszystkie zbuntowane osoby powinny wiedzieć, że nie mając "małej czarnej" naprawdę wiele tracą.

3

 

Stylizacje z małą czarną w roli głównej

Różnorodne stylizacje wiążą się właśnie z wykorzystaniem małej czarnej połączonej z żakietem i ciekawą, elegancką torebką bądź z luźnymi butami i kolorowymi dodatkami. O co tu chodzi? Dlaczego raz zestawia się czarną, dość elegancką w swej prostocie, sukienkę z eleganckimi a raz z całkowicie luźnymi, kolorowymi dodatkami? Tu właśnie kryje się cała tajemnica małej czarnej. Okazuje się, że czarna sukienka to bardzo uniwersalny strój. Możemy ją założyć zarówno na luźne przyjęcie, jak i na dość ważną uroczystość rodzinną bądź do pracy czy na uczelnię. Innymi słowy - mała czarna to przynajmniej 3w1.

Dodatki do małej czarnej

A co jeśli masz wątpliwości, że nie będziesz potrafiła dobrać odpowiednich dodatków do małej czarnej? Uważasz, że nie będziesz w stanie samodzielnie dobrać odpowiedniej torebki, butów bądź biżuterii do swojej nowej czarnej sukienki? A może obawiasz się, że nie będziesz potrafiła kupić wystarczająco uniwersalnej małej czarnej? Jeśli nie masz wśród swoich bliskich osoby, która faktycznie będzie mogła Ci pomóc w tego typu zakupach, możesz zdać się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistki. Możesz poprosić o radę lub po prostu o spotkanie z osobistą stylistką, która chętnie znajdzie dla Ciebie czas i doradzi - jakie połączenia kolorów wybierać do pracy, jakie na randkę czy do klubu. Czego powinnaś unikać ze względu na Twoją figurę bądź urodę. Wiadomo - nie każdemu jest dobrze w czerwonym bądź błękitnym. To nie zależy tylko od tego, czy jesteś brunetką czy blondynką. Trzeba wziąć pod uwagę, czy ktoś ma tendencję do czerwienienia się lub czy ktoś ma bardzo jasną karnację. Każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego zdaj się na pomoc fachowca. Być może oprócz zwykłej porady dobrym pomysłem będą zakupy ze stylistką? W sklepach będziesz mogła nauczyć się więcej niż w swoim domu. Zobaczysz więcej połączeń kolorów, więcej mieszanek stylów. Co więcej, będzie to dla Ciebie szansa, by samodzielnie dobierać stylizacje i zapytać stylistkę, czy Twoje wybory są trafne.

 

2

 

Dress code a mała czarna.

Dzięki jednym zakupom "z prawdziwego zdarzenia" możesz poznać szereg zastosowań małej czarnej nie tylko na co dzień, ale i w przypadku zawodowych sytuacji. Podczas sesji personal shoppingu zobaczysz, jakie błędy popełniałaś do tej pory, czego musisz unikać, a co zdecydowanie powtarzać. Możesz liczyć na doskonałe efekty jednej, profesjonalnej lekcji stylu.

Jedno spotkanie ze stylistką może naprawdę odmienić Twoją szafę, a co za tym idzie - Ciebie.

 

Podsumowując, mała czarna plus eleganckie bądź dość swobodne dodatki to przepis na to, by naprawdę dobrze wyglądać. Pamiętaj o jeszcze jednym - nic tak dobrze nie wyszczupla jak dobrze skrojona i umiejętnie dobrana mała czarna!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena