Na ukończeniu jest kolejna lokacja w polskiej grze internetowej Arena Albionu.

Data dodania: 2008-03-08

Wyświetleń: 2718

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Twórcy popularnej, polskiej gry internetowej MMORPG Arena Albionu http://www.arena-albionu.pl weszli w nowy rok z rozmachem i przygotowali dla swoich fanów miłą niespodziankę. Jak się dowiedzieliśmy na ukończeniu są juz prace nad nowa osadą Raaniidil. Zagorzali fani Areny Albionu już zacierają ręce w oczekiwaniu na udostępnienie im nowych, wirtualnych krain.
Wiarą obowiązującą w Raaniidil będzie hinduizm,władcą będzie Maharadża, strażnikiem Śudra, kapłanem Bramin, wojownikiem wiary - Kszatri. W Dzielnicy 1000 Rzemiosł powstanie między innymi obserwatorium, w którym będzie się szkolił astrolog, by potem móc wyprodukować lunetę, księżycowy pył, księgę dżungli, księgę medyczną. W samej osadzie RaaniiDil będzie Złota Rezydencja stanowiąca siedzibę tamtejszego władcy, którym zostanie jeden z graczy.
W przepięknej Mandirze miejscu kultu będzie możliwe zawieranie związków małżeńskich pomiędzy hindusami
oraz składanie ofiar.
Groźnym miejscem będzie Wyżyna Sikchu, tutaj w Przełęczy Roha w przerażającym żarze topiącym nawet stal, przy pomocy specjalnej odblaskowej szaty będzie można poszukiwać szmaragdów. Natomiast na Wzgórzu Hora bandyta lub kozak będzie mógł zostać Arcyłotrem.
Nie jest nowością, że przejścia między poszczególnymi miejscami będzie zagradzało groźne monstrum, tym razem będzie to Strażnik Jama .
Wielu graczy z ogromnym zainteresowaniem oczekuje na zakończenie prac nad sposobem wyboru władcy Raaniidil czyli Maharadży. „Starsi” gracze już zmienili wiarę na hinduizm, by móc ubiegać się o ten tytuł.
Nie ma się co dziwić w końcu zostanie pierwszym Maharadżą to nie lada wyzwanie, gdyż w dużej mierze od władcy zależy jaką politykę przyjmie nowa lokacja i Jakie będzie miała stosunki z innymi osadami.
Fanom gry Arena Albionu życzymy czerpania dużo przyjemności z wirtualnej zabawy, wytrwałości i cierpliwości w podboju nieodkrytych jeszcze lądów. Twórcom zaś, wielu kolejnych, trafnych pomysłów, by rychło zakończyli prace nad Raaniidil i pozwolili graczom czerpać korzyści z wirtualnej lokacji.
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą co to Arena Albionu przypominamy, że jest to bardzo modna w ostatnim czasie, oyginalna w 100% polska gra online typu RPG.
Gra rozgrywana jest w sieci przez wielu graczy jednocześnie, umieszczona jest pod adresem http://www.arena-albionu.pl.
Aktualnie w Arene Albionu gra ponad 5000 osób, a przez cały okres jej istnienie udział w zabawie wzięło ponad 250 000 graczy.
Aby w nią zagrać nie trzeba nic instalować, wystarczy komputer, przeglądarka i podłączenie do sieci Internet.


Adres gry: www.arena-albionu.pl

Licencja: Creative Commons