Gdańsk to idealne miasto aby spędzić w nim wakacje. Już teraz warto zaplanować je tak, żeby nie były schematyczne a pełne wrażeń. Dobrym pomysłem jest wybranie się na tematyczne wakacje i pod tym kątem zwiedzać Gdańsk. Możemy wtedy zobaczyc miasto w zupełnie innym świetle.

Data dodania: 2012-07-19

Wyświetleń: 971

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 5

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

5 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gdańsk jako jedno z nielicznych miast proponuje szlak „Podążaj za muzyką”. Jeżeli mamy ochotę się zrelaksować przy dźwiękach muzyki, potańczyć do białego rana, czy spróbować swoich sił w karaoke i to wszystko w zabytkowych oraz pięknych, miejscach to ruszajmy już dziś szlakiem. Nasze muzyczne wakacje w Gdańsku możemy spędzić efektownie a także tanio. Nie musimy wynajmować apartamentu, noclegi Gdańskie można znaleźć za parę groszy np. kwaterach lub schroniskach. Trzeba tylko odpowiednio wcześniej znaleźćzakwaterowanie.

Wakacje przy dziękach muzyki można spędzić również na inny sposób. Jeżeli ktoś lubi muzykę poważną to nie powinien przegapić muzycznej uczty, czyli Gdańskiego Festiwalu Muzycznego. Aż przez osiem dni odbędzie się aż piętnaście koncertów w różnych miejscach Trójmiasta z udziałem światowej sławy wirtuozów instrumentów smyczkowych. Jest to wydarzenie na skalę polską i międzynarodową więc jeżeli ktoś chce w nim uczestniczyć, to warto już teraz poszukać jakiegoś noclegu w Gdańsku. Tanie noclegi rozchodzić się będą jak świeże bułeczki, gdyż takie sławy jak Ludwig Quandt, Erzhana Kulibaeva czy Soyoung Yoon przyciągną turystów z Polski i z zagranicy.

Tylko od nas zależy jak spędzimy nadchodzące wakacje i czy będziemy wspominać je cały rok. Warto wcześniej zaplanować nasz urlop aby znaleźć jaknajciekawsze atrakcje jakie oferuje Gdańsk czy inne miasta a także aby zarezerwować jak najtańsze noclegi, by na nie wydać całej pensji.

Licencja: Creative Commons