W dzisiejszych czasach wcale nie jest ważne to, jakim jest się człowiekiem, nie jest ważne to, co myślimy, nie są ważne nasze poglądy na świat. Obecnie, być może też, niestety, przyszła moda na ocenę ‘książki po okładce’.

Data dodania: 2012-03-02

Wyświetleń: 2093

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zastanówmy się, ile razy spotkaliśmy się z tym, że ludzie pierwsze co oceniają to wygląd, zachowanie, ubiór, czy też ilość pieniędzy na naszych kontach bankowych. Tak robi każdy. Dlatego we wszystkich sytuacjach musimy dobrze się prezentować. Nawet na zwykłym zebraniu panie zakładają eleganckie garsonki, spódnice i buty na wysokim obcasie, a panowie garnitury i krawat. Ale wracając co pań. To właśnie w większości na nich skupia się cała uwaga. Jeśli kobieta nie będzie na tyle elegancka i ‘przebojowa’ nie zdziała nic w jakimkolwiek miejscu pracy, ani na żadnym posiedzeniu. W ubiegłych latach wiele pań wybierało kolorowe stroje. Teraz tonacja barw się trochę zmieniła; królują szarości i odcienie beżu. A co za tym idzie wszystkie dodatki muszą być dopasowane pod kolor ubioru, nawet paznokcie!

Obecnie na rynku występuje kilka różnych form zdobienia paznokci, jednak największą sławą cieszą się paznokcie akrylowe. Dlaczego? Nie ukrywajmy, paznokcie akrylowe, są to paznokcie, które najdłużej utrzymują się na palcu kobiety. Dzięki specjalnej metodzie ich nakładania i zdobienia akrylem, paznokcie akrylowe mogą przetrwać miesiąc albo i dłużej! Są o wiele bardziej wytrzymałe niż tipsy lub paznokcie żelowe. Poza tym można na nich stworzyć o wiele więcej wzorów, a nawet wybrać jakiś wzór z własnej odzieży!

Paznokcie akrylowe podbiły przede wszystkim Anglię i USA, gdzie kobiety, od początku pojawienia się tej nowatorskiej metody zdobienia paznokci, były nią zachwycone. Jak się okazuje, wiele Polek boi się eksperymentować z paznokciami, mimo tego, że cały zabieg jest w pełni bezpieczny. Nie wiedzą one nawet, w jaki sposób nakłada się paznokcie akrylowe na płytki naturalnych paznokci, ani nic o utrzymaniu i dbaniu o taki rodzaj paznokci.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena