Chiromacja powstała już ponad 5000 lat a za kolebkę jej powstania uważa się terytorium Indii, Egiptu, Syrii lub Chin. Sztukę wróżenia z dłoni możemy z powodzeniem stosować podczas kontaktów międzyludzkich w celach rozrywkowych, jeżeli tylko poznamy jej podstawy...

Data dodania: 2011-05-10

Wyświetleń: 3265

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

FELIETON

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Chiromancja

Na pewno każdy z nas słyszał o wróżeniu z linii dłoni, kart czy nawet fusów wykonywanych za pewną opłatą przez wróżki obdarzone nadprzyrodzonymi mocami. Nie jestem zwolennikiem przepowiadania przyszłości w jakikolwiek sposób jednak uważam, że umiejętność wróżenia może być doskonałym sposobem nawiązania lepszego kontaktu z naszym rozmówcą. Dodatkowo dotyk dłoni sprawia, że osoby stają się sobie bliższe i wchodzą w głębszy poziom relacji. Choćby z tego powodu warto zainteresować się tematem wróżenia z dłoni, czyli chiromancją.

Linie dłoni

Według chiromancji linie dłoni występujące u człowieka są odbiciem połączeń gwiazd. Specyficzny układ tych linii świadczy o wyjątkowym toku życia człowieka – odzwierciedla to co się wydarzyło i to co ma się wydarzyć w jego życiu.

Linia życia

Najbardziej znaną i wzbudzającą największe zainteresowanie linią dłoni jest linia życia. Spoglądając na nią nie można dopatrywać się wskazówek odnośnie długości życia, ponieważ linia ta ukazuje ogólny poziom zdrowia i energii witalnej.

Linia głowy

Określa walory umysłowe i charakter człowieka. Linia głowy bardzo często jest połączona z linią życia (chociaż taka sytuacja nie występuje zawsze), a moment w którym dwie linie się rozdzielają można uznać, za miejsce wykształcenia się samodzielności.

Linia serca

Opisuje umiejętność doświadczania miłości  i obdarowywania nią innych. Osoby z wyraźnie zarysowaną linią serca są serdeczne i wrażliwe. Ciekawostką jest, że zazwyczaj linia ta jest znacznie wyraźniejsza u kobiet.

Linia przeznaczenia

Spoglądając na tą linię dłoni widzimy ogólny poziom szczęścia w życiu danej osoby. Na linii przeznaczenia zarysowane są także największe wydarzenia i przełomy w życiu.

Linia małżeństwa

Czasami zwana też linią związków. Opisuje liczbę oraz trwałość związków w życiu człowieka. Im jest wyraźniejsza tym bardziej świadczy o ich stałości oraz dobrej umiejętności pożycia z drugą osobą.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena