Szukasz informacji o tym, jak poderwać dziewczynę z klasy, nawet jesli nie jesteś przystojny. Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu. Juz niedługo dowiesz się co robić krok po kroku.

Data dodania: 2011-05-10

Wyświetleń: 2396

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Chcesz dowiedzieć się co zrobić, aby poderwać fascynującą dziewczynę? Podoba Ci się koleżanka ze szkoły, studiów ale nie masz pojęcia co trzeba, aby ją poderwać? Cały czas jest ze swoimi psiapsiółami i nie potrafisz do niej zagadać w takiej sytuacji albo mieszkacie daleko od siebie?

Za chwilę dowiesz się wszystkiego o tym, jak zafascynować sobą koleżankę z klasy. Prosiłbym Cię, abyś czytał uważnie o tych zasadach, których koniecznie powinieneś przestrzegać, jeśli chcesz ją rozkochać w sobie.

Zasada 1: Szukaj czegoś co was łączy.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jak poderwać fascynującą dziewczynę powinieneś zrozumieć jedną bardzo ważną sprawę. O ile dziewczyna od razu nie szuka kontaktu z Tobą, to musisz być ostrożnym. Nie możesz od razu podejść do niej i zapytać czy umówi się na randkę. Musisz trochę ją w pewnym sensie zmiękczyć. Inaczej dziewczyna przestraszy się i Cię odrzuci, a ty ośmieszysz się przed całą szkołą.

Dlatego też zawsze powinieneś szukać czegoś wyjątkowego dzięki czemu będzie Tobą mocniej zainteresowana. Musisz jej pokazać, jak fajnym facetem jesteś,a  nie walić jakieś tam głupie teksty na podryw. Nie masz się popisywać i szpanować ale powinieneś szukać sytuacji, żeby ja sobą bardziej zainteresować. Wybadaj co kocha, czym jest zainteresowana i skorzystaj z tej wiedzy. Idź na tą samą uroczystość, a może będziecie mieli trochę czasu dla siebie i pogadacie trochę, bo w w innych sytuacjach nie ma takiej możliwości. Używając innych słów szukaj okazji, do tego, żeby ją bardziej zainteresować sobą.

Zasada 2: Nie przesadzaj

Bardzo ważne jest aby pamiętać, że dziewczyna z klasy najpierw musi coś do Ciebie poczuć, zanim chociaż umówi się z Tobą na randkę. Nie powinieneś więc zachowywać się jak namolna mucha. Działaj powoli, ale zdecydowanie. Jeśli spotkałeś się z nią przedwczoraj, to nie próbuj spotykać się od razu jeszcze raz. Daj jej się trochę zaciekawić sobą.

Bądź świadomy, że jeśli chcesz bez problemu zrozumieć jak poderwać dziewczynę z klasy, to musisz nad tym trochę pomyśleć. Myślenie, jest bardzo ważne. Zawsze nadarza się jakaś okazja, żeby z nią trochę pobyć nawet po szkole. Możesz udać, że tym razem musisz iść w tą samą stronę co ona i wtedy nawiązać kontakt i pogadać z nią trochę albo wybadać co lubi.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena