Dotyk jest podstawą w uwodzeniu. Służy do zbudowania bliskiego kontaktu w krótkim czasie. Na samym dotyku moglibyśmy spędzić kilka dni ucząc się najlepszych opcji. W tym artykule opiszę podstawy, które są solidnym fundamentem do budowania pałacu z własnych doświadczeń.

Data dodania: 2011-04-19

Wyświetleń: 2775

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zacznę od dwóch najważniejszych kwesii:

-Masz być czysty - to jest pierwsza sprawa.
-Masz mieć przyjemny zapach - to jest druga sprawa.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak one zwracają na to uwagę. Biologicznie kobiety mają lepszy zmysł powonienia niż mężczyźni.

Zwróć uwagę, że te dłonie będą ją dotykały. Jak ona zobaczy brudne paznokcie to czy będzie chciała byś ją dotykał? Zapomnij!

Tak samo brudne ciuchy. Ona to odrzuci, bo poczuje siebie jak przytula się do brudnych ciuchów. Dam Ci przykład, byś nie był tylko i wyłącznie teoretykiem jak to w szkołach uczą. Szedłeś kiedyś ulicą lub jechałeś w autobusie, a obok Ciebie był menel lub starszy gość, od którego strasznie śmierdziało. Co myślałeś na ich temat...? To samo pomyśli kobieta. Podejście spalone zanim podejdziesz.

Przechodzimy do Dotyku :)

Przyzwyczaj ją do swojego dotyku
Weźmiesz jej rękę i zacznij ją dotykać, a nie ściskać. Tak samo jeśli dotykasz to nie trzymaj. To ma być dotyk. Dotyk to subtelna gra. Te wszystkie małe drobiazgi się liczą.


Logiczny powód

Jaki masz powód by ją dotknąć? Przykładowo:
-Jakie masz niesamowite włosy! (dotykasz włosów)
-Masz spodnie z dziurami! (dotykasz dziury w spodniach)
-Jakie fajne paznokcie! (bierzesz jej rękę delikatnie, tak by było widać paznokcie i je podziwiasz)

*Niektóre części ciała kobieta uważa za bardziej intymne, niż pozostałe. Dotyk w tych miejscach może się źle skończyć. (Są na to techniki ;P ). Całą resztę można zrobić w kilka minut od poznania dziewczyny znajdując wystarczająco dużo logicznych powodów.

Dotyk można wyćwiczyć.
Po prostu zacznij dotykać. Masz koleżanki. Masz pełno koleżanek. Masz mamę. Zacznij dotykać swoją mamę. Jak nie możesz dotknąć mamy to nie dotykaj dziewczyny - to nie ma sensu. Sprawdź jak ona reaguje na dotyk. Jak nie możesz przytulić mamy to z dziewczyną prawdopodobnie też Ci nie wyjdzie. Nie znaczy to, że masz łapać ją za cycki. Po prostu sprawdź jak reaguje na dotyk.

Od razu zaczynaj z całowaniem.
-Całowanie w rękę - socjalnie akceptowalne przez nieznajome kobiety, przy poznawaniu.
-Całowanie w policzek - socjalnie akceptowalne przez kobiety, które znasz na przywitanie, pożegnanie.
-Pocałunek - Zwykle nieakceptowany na samym początku, ale gdy całujesz w policzek to już jesteś na jej twarzy i to tak naturalne, że przechodzicie do innej opcji.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena