Ślub to jedna z najcudowniejszych chwil w życiu kobiety. Nim jednak nadejdzie ta wiekopomna chwila, warto zorganizować niezapomniany wieczór panieński i cieszyć się ostatnimi chwilami wolności. Jak go utrakcyjnić? Nic prostszego przeczytaj!

Data dodania: 2011-02-01

Wyświetleń: 2304

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kalambury. Pamiętajcie, że teksty do odgadnięcia nie mogą być zbyt łatwe. Najlepiej sprawdzą się frywolne, powiązane tematycznie z miłością, erotyką czy weselem.

Konkurs na znajomość narzeczonego. Przyjaciółki Panny Młodej przed wieczorem dowiadują się od narzeczonego pewnych szczegółów, ulubionych rzeczy, przyzwyczajeń i zainteresowań i przepytują z tego Pannę Młodą, która może dowie się wtedy czegoś nowego o swoim przyszłym mężu.

Pytanie czy wyzwanie. Zadajecie pytanie wybranej koleżance. Jeśli odpowie źle, wymyślacie karę dla niej. Zanim przystąpicie do gry, pamiętajcie, by ustalić, zestaw kar za niewykonanie zadania lub brak odpowiedzi na pytanie.

Kto pierwszy ten lepszy. Mogą to być np. wyścigi w piciu drinków, albo jedzeniu bananów na czas? Tutaj też możemy zastosować karę dla najwolniejszej.

Musimy sprawdzić czy Panna Młoda nadaje się na żonę. Zadaniem może być np. Zacerowanie dziury w skarpetce, składanie męskiej koszuli, czy ugotowanie potrawy z nietypowych składników. Na końcu oczywiście powinna otrzymać certyfikat.

Co to jest?  Panna Młoda musi rozpoznać smak np. lodów, lub zapachów, przypraw.

Dwie prawdy i kłamstwo-jest to quiz wiedzy o sobie. Wybrana osoba mówi o sobie jakieś zdanie a pozostałe osoby zgadują czy to prawda czy fałsz. Wygrywa ta osoba, która najwięcej razy poprawnie odpowie. Postarajcie się ją odpowiednio wynagrodzić...

Wąż słowny-  Jest to gra polegająca na wypowiadaniu wyrazów związanych ze ślubem i weselem zaczynających się na literę, na którą zakończył się poprzedni wyraz. Grę tą zawsze zaczyna przyszła Panna Młoda.

Pamiętajcie,że możecie uatrakcyjnić wieczór różnego typu gadżetami takimi jak: welon z prezerwatyw, różki diabełka, tort w kształcie penisa będzie na pewno bardzo śmiesznym akcentem, hawajskie kwiaty, peruki, zabawna bielizna. Możecie też zrobić wielki transparent z napisem: „Ostatnia wolna noc” czy „Opłakujemy Cię Kochana”.

Bawcie się dobrze Drogie Panie!

Licencja: Creative Commons
2 Ocena