Aby rozreklamować naszą stronę, potrzebny jest dobry marketing. Jest to bardzo ważne, aby o Twojej stronie dowiedziała się jak największa grupa odbiorców w jak najkrótszym czasie. Praktyczne porady i wskazówki, jak nic nie płacąc, można wypromować swoją stronę www …

Data dodania: 2010-09-20

Wyświetleń: 2216

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Aby rozreklamować naszą stronę, potrzebny jest dobry marketing. Jest to bardzo ważne, aby o Twojej stronie dowiedziała się jak największa grupa odbiorców w jak najkrótszym czasie. Postanowiłam napisać niniejszy artykuł, aby podzielić się praktycznymi informacjami i poradami z konkretnymi przykładami - by podzielić się z Tobą praktyczną wiedzą na temat wypromowania strony www.  


Promocja strony wśród znajomych

Wiele portali społecznościowych daje nam możliwość poinformowania naszych znajomych o tym, czym aktualnie się teraz zajmujemy, itp. Dlaczego by nie wykorzystać tego do poinformowania ich o istnieniu naszej strony? Wielu z nich z pewnością z czystej ciekawości zajrzy na nią i być może stanie się już stałym użytkownikiem Twojej strony. 


Praktyka: Facebook


Portale i serwisy ogłoszeniowe

Serwisy ogłoszeniowe bardzo często cieszą się dużą popularnością wśród internautów, którzy chętnie spędzają swój wolny czas na przeglądaniu ogłoszeń. Dlatego też warto zamieścić tam ogłoszenie o naszej stronie www! Wielu ludzi z pewnością skusi się na odwiedzenie Twojej strony, ponieważ ludzie lubią "odkrywać" nowe zakątki i miejsca w Internecie. 


Praktyka: bezpłatne ogłoszenia i oferty na stronie www.BiuroOfert.pl. Znajduje się tam specjalnie do celu promocji stron kategoria : - >Serwisy Internetowe, gdzie możemy wybrać kategorię naszej strony i dodać ją do serwisu. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne. 


Dodawanie strony do KATALOGÓW STRON

Dodawanie swojej strony do katalogów stron jest bardzo istotnym elementem zarówno reklamy, jak i pozycjonowania naszej strony. 


Praktyka: Bardzo dobrym katalogiem stron, jest katalog www.DobreStrony.AutoSeo.pl. Łączy on w sobie nie tylko możliwość dodania swojej strony do katalogu i dodania długiego opisu, co bardzo pomaga w pozycjonowaniu strony, ale umożliwia również tworzenie społeczności, co ułatwia wypromowanie strony. 


Wymiana linków / bannerów z innymi serwisami

Być może Twoi znajomi też posiadają własne strony www i również chętnie wymieniliby się z Tobą linkiem lub bannerem? 


Praktyka: Tworzenie takiej właśnie sieci bannerów i linków jest bardzo dobre, ponieważ nie wymaga praktycznie żadnych funduszy, a użytkownicy, skoro weszli na jedną stronę, być może chętnie wejdą na tą drugą, polecaną przez tą stronę - co jest przecież pożytkiem dla obu stron, ponieważ działa w dwie strony. 


Reklama na forach

Na wielu formach znajdują się specjalne kategorie, gdzie możemy zamieszczać posty praktycznie o dowolnej treści i tematyce. Kategorie na formach, gdzie bardzo często dozwolone jest (lub Admin przymyka oko) zamieszczanie dowolnych postów to: Hydepark, Wasze strony www, Wasze ogłoszenia, czy też Ogłoszenia Drobne. Jeżeli na danym forum znajdują się takie, lub podobne kategorie, prawdopodobnie możemy tam dodać posty opisujące naszą stronę www. Należy pamiętać jednak o tym, aby nie dodawać 30 postów do każdego tematu danego forum, bo to tylko rozzłości Admina ;-) 


To część 1. artykułu o promowaniu stron www. Mam nadzieję, że zamieszczone tutaj informacje i praktyczne wskazówki pomogą Państwu skutecznie wypromować własną stronę www.


Licencja: Creative Commons
4 Ocena