Sunrise Festiwal rozpocznie  się 23 lipca w Kołobrzegu. Jest to już ostatni dzwonek dla osób, które wybierają się na imprezę, aby zarezerwować nocleg na Sunrise. W dniu festiwalu może to być znacznie utrudnione, a wielu przypadkach zwyczajnie niemożliwe.

Data dodania: 2010-07-01

Wyświetleń: 2000

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Sunrise Festival to wielka masowa impreza, na którą przyjedzie wielu fanów muzyki klubowej z całej Polski i Europy. Impreza wzbudza duże zainteresowanie ze względu na występy świetnych artystów. W tym roku zagrają m. in. Pete Tong, Armin Van Buuren, Chicane, Sasha czy Markus Schulz. Bez wątpienia jest to ścisła czołówka światowej sceny klubowej.

Na atrakcyjność imprezy wpływa fantastyczna oprawa i wspaniałe efekty specjalne, nad którymi pracuje wyspecjalizowana grupa specjalistów. W połączeniu ze świetna muzyką płynącą ze sceny tworzy niezapomniane widowisko. Wydarzenia w kołobrzeskim amfiteatrze są filmowane przez profesjonalną ekipę, a nagrany materiał cieszy się sporym zainteresowaniem także poza granicami naszego kraju.

Organizatorzy cały czas pracują nad jeszcze lepszą organizacją festiwalu. Na terenie imprezy znajdował się będzie całodobowy punkt medyczny, w którym znajdować się będą lekarze i pielęgniarki. W tym roku duży nacisk położono na promowaniu bezpiecznej zabawy. Prowadzona jest specjalna akcja mająca odwrócić uwagę młodzieży od narkotyków.

Wielu turystów przyjeżdża także wypocząć nad Bałtykiem, dlatego dużą popularnością cieszą się noclegi nad morzem i prywatne kwatery. Zagraniczni turyści z pewnością łatwiej trafią do któregoś z hoteli w Kołobrzegu niż znajdą tani nocleg blisko morza, chociaż właściciele domków letniskowych, pensjonatów czy kwater wystawiają swoje oferty w internecie, dlatego nawet dla zagranicznego turysty znalezienie tanich noclegów blisko morza nie powinno stanowić większego problemu.

Noclegi Sunrise to jedna z częściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarkach internetowych. Sukces festiwalu oznacza także sukces właścicieli noclegów w Kołobrzegu i okolicach. W ubiegłym roku na Sunrise bawiło się ponad 40 tysięcy ludzi, więc o nocleg w Kołobrzegu w czasie imprezy będzie niezwykle ciężko. Dlatego rozsądniejsi festiwalowicze już dawno zarezerwowali noclegi na Sunrise, a ci, którzy jeszcze o tym nie pomyśleli, jak najszybciej powinni skorzystać z wyszukiwarki internetowej lub bezpośrednio odwiedzić www.noclegi24h.pl lub www.kwatery24h.pl.
 
KJ

Licencja: Creative Commons
0 Ocena