Marzenia sprawiają, iż widzimy to, co pragniemy mieć lub osiągnąć. Nie wystarczy jednak tylko pragnąć, należy zacząć działać, tylko wówczas marzenia urzeczywistnią się. Ludzie, którzy osiągają sukces są aktywnymi marzycielami, pracują nad tym, aby ich marzenia stały się namacalne.

Data dodania: 2010-06-12

Wyświetleń: 2724

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nie szukają wymówek, nie szukają dziury w całym, nie mówią, że system działa przeciwko nim, nie usprawiedliwiają wszystkiego szczęściem albo pechem, wierzą, że poświęcenie to inwestycja w przyszłość.

W marketingi sieciowym znakomicie jest wejść w  segment rynku który dopiero zaczyna zyskiwać popularność wśród klientów. W tym przypadku jego nasycenie jest niewysokie a zainteresowanie wzrasta zatem sprzedawcy mają ułatwione zadanie. Nie zawsze ma się taką sposobność, niemniej jednak jeżeli tylko się ona nadarzy to warto ja wykorzystać

Czy chciałbyś zarabiać pieniądze? Każdy z nas chce mieć stałą dobrze płatną pracę. Ale niestety nie każdy może czuć się bezpiecznie na rynku pracy. Dlaczego? W dobie kryzysu, cięć kadrowych obawiamy się, że i my stracimy pracę. Poza tym trudno dzisiaj zdobyć dobrze płatną pracę. A jak nawet to będzie ona czasochłonna i wymagająca wielu poświęceń. Może otworzyć własny biznes? A czy mamy wystarczający kapitał? Możemy pozwolić sobie na zaciągniecie wysokiej pożyczki? Jaką mamy gwarancję, że odniesiemy sukces i nie popadniemy w długi?


Jest jednak rozwiązanie! Marketing sieciowy (wielopoziomowy MLM) w połączeniu z programem partnerskim.. Dlaczego to rozwiązanie jest dobre? Nie musimy mieć dużego kapitału, więc mało ryzykujemy. Poświęcamy tyle czasu ile chcemy, co oczywiście przekłada się na nasze finanse. Ale jak to działa?

Struktura programu partnerskiego który przedstawiam opiera się na algorytmie matrycy 2x8 i zapewnia wszystkim członkom zwrot ich miesięcznego abonamentu przy zaledwie 2 partnerach.

Pozwala zarabiać niezły dochód na miesiąc, przy pełnej matrycy. Można to osiągnąć szybciej niż kiedykolwiek dzięki matematycznie niemożliwemu do pobicia mechanizmowi automatycznego budowania struktury opartego na dwójkowym systemie struktury programu partnerskiego.
Miesięczny dochód z  510 partnerów w twojej strukturze  można zwielokrotnić tworząc dodatkowe konta.

 Wybierająć jakis system MLM warto zapoznać się z produktami które oferuje firma. Mogą to być zarówno produkty jak i usługi. Jeżeli to co oferują wydają Ci się zbyt wspaniałe aby mogło być realne, daruj sobie. Mimo, iż nie wykluczam, że firmy oferujące takie warunki współpracy mogą istnieć, to raczej są one rzadkością.

Jeżeli mówią Ci, że żadna praca nie jest wymagana, że nie będziesz musiał nic robić by wynagrodzenie spływało na Twoje konto, to chcą od Ciebie wyłącznie wyłudzić pieniądze. Bo jeżeli nie chcą abyś nic dla nich robił, to co innego mogą chcieć?

Oczywiście w branży marketingu sieciowego  jest ogromna ilość uczciwych, normalnie działających firm, które przynoszą swoim współpracownikom zysk i tak upragniony niezależny styl życia. Nie dając sobie szansy w biznesie MLM tracisz możliwość osiągnięcia często niemałych pieniędzy.


Dlatego właśnie warto wykorzystać wiedzę i doświadczenie jakie dają ludziom różne systemy biznesowe dostępne na rynku. Nawet jeśli jesteś innowatorem, zachęcam  aby wykorzystać sprawdzone rozwiązania. Mowię o MLM-ie działającym całkowicie w sieci i zajmującym się produktami związanymi z siecią.


Jeszcze jeden istotny szczegól: Firma w ktorej znajduje się od pewnego czasu daje darmowy, 7 dniowy dniowy okres próbny,  w którym rejestrujesz się za FREE,  sprawdzasz jak idzie Tobie  rozwijanie biznesu, a następnie decydujesz czy chcesz wpłacić swoje pieniądze.


http://markop.twrpowersystem.com/

Licencja: Creative Commons
2 Ocena