W opinii jednych to dwulicowa, bezwzględna zołza. W opinii innych  ambitna, przebojowa, inteligentna Kobieta, pełna uroku i pewności siebie. Ponieważ natura nie dała kobietom wyboru.

W procesie ewolucji a potem wychowania otrzymałaś pewną rolę. Piękną rolę, dodam jako matka, (była i przyszła)żona, muza i kochanka. Ale w piaskownicy nie dostałaś do ręki wszystkich zabawek. Tych, które pozwalają na odważne patrzenie przed siebie. Kreowanie rzeczywistości i inspirowanie zmian.

Możesz sięgnąć po te zabawki teraz. Zbudować dla siebie alternatywę tak, abyś zawsze miała wybór. Gdy zeskrobiesz ze ściany swej kuchni stare, wyblakłe kolory farb i odważysz się pomalować je na nowo, sięgniesz po swoje marzenia. Sprawdź, jak to jest z Tobą naprawdę.

I tutaj może zacząć się kłopot, ponieważ bardzo wiele kobiet opiera swoją pewność siebie na tak kruchych fundamentach, jakim jest opinia otoczenia i zdanie innych ludzi. Tymczasem prawdziwa pewność siebie zależy tylko i wyłącznie od nas samych a właściwie od naszej samooceny. Jeśli jest ona wysoka, człowiek akceptuje siebie w całości. I nie obawia się powiedzieć głośno:

-To ja. Lubię siebie, więc i wy mnie polubicie.

Ponieważ Nowa Jakość Kobiecości to, poza luksusowym push up'em, wysokimi obcasami i czerwoną sukienką, przede wszystkim:

- Siła Wewnętrzna

- Pewność Siebie

- Wysoka samoocena

- Proaktywność

- Rywalizacja

- Samodyscyplina

- Świadomość celów

- Pieniądze

- Osobisty Sukces

Pozbądź się wyuczonego lęku przed sukcesem, pożegnaj w sobie Dobrze Ułożoną Panienkę. 

Złam zasady, podejmij ryzyko i - wygraj swoje życie raz jeszcze. Tym razem już świadomie. 

Licencja: Creative Commons