Gdynia to miasto wchodzące w skład Trójmiasta. Otwarta jest przede wszystkim na przedsiębiorców, inwestorów i turystów. Zwłaszcza  ci ostatni walą drzwiami i oknami. Nie tylko ze względu na różnorodność komunikacyjną, jaka łączy Gdynię ze światem, ale przede wszystkim na atrakcyjna lokalizację.

Data dodania: 2010-05-04

Wyświetleń: 1944

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Obok galerii, kin i teatrów, z których korzystają przede wszystkim miejscowi, w Gdyni zadomowiły się również różnorodne festiwale, które adresowane są do ludzi w różnej kategorii wiekowej. Najciekawszym z nich jest Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, który ze względu na swoją rangę ściąga artystów związanych z teatrem i kinem z całej Polski. Samej Gdyni tak prestiżowa uroczystość dodaje znaczenia. Miasto jest również gospodarzem Heineken Open’air Festival – jednego z największych festiwali w Europie. Podczas imprezy, na którą tłumnie przyjeżdża młodzież także spoza granic kraju, można posłuchać koncertów dawanych przez największe gwiazdy polskiego i światowego formatu. Prócz tego w Gdyni wręczana jest od 2006 roku Nagroda Literacka Gdynia. Tutaj za każdym razem coś się dzieje, dlatego warto choćby raz do roku odwiedzić to nadmorskie miasto przynajmniej na kilka dni.

Właściwie każdy kilkudniowy pobyt związany jest nierozerwalnie z koniecznością zorganizowania sobie noclegu. Zanim wpiszemy w wyszukiwarkę hasła: „noclegi w Gdyni” czy „kwatery Gdynia” warto zastanowić się nad wymaganiami jakie stawiamy ośrodkom noclegowym.Ten sam obiekt może nie wszystkim przypaść do gustu. Pierwsza rzecz, na jaką zwracamy uwagę, to nasze możliwości finansowe, które nie zawsze pozwalają na wizytę w luksusowych ośrodkach. Drugim bardzo ważnym kryterium jest lokalizacja. Dopiero w dalszej kolejności zwraca się uwagę na kwestie związane ze standardem czy wyposażeniem kwatery.

Warto mieć na uwadze, że w Gdyni nie brakuje luksusowych hoteli, pięknych pensjonatów, czy zwykłych kwater prywatnych. Wybór noclegu uzależniony jest,od kosztów, jakie trzeba ponieść za pobyt w poszczególnych obiektach. Noclegi w Gdyni jest bardzo zróżnicowana i jednocześnie bardzo przystępna , dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena