Chociaż jesteś atrakcyjną, młodą kobietą, świetnie się ubierasz, a Twoja figura z powodzeniem mogłaby pojawić się na okładkach kolorowych pism, brakuje ci powodzenia u płci przeciwnej. Zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje, często doszukując się w sobie różnych "niedoskonałości". A zatem - jak poderwać chłopaka?

Data dodania: 2010-03-15

Wyświetleń: 2807

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

  Kobiety od niepamiętnych czasów stosują różne sposoby i techniki uwodzenia mężczyzn. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście dbałość o wygląd zewnętrzny - piękny, seksowny strój, makijaż tuszujący różne defekty urody, zniewalający zapach perfum (często wzbogaconych o feromony..) W istocie, arsenał dostępnych środków, które mają za zadanie powalić mężczyzn na kolana, jest przytłaczający. Wszystkie te zabiegi mają jeden wspólny mianownik - działają na zewnątrz, tymczasem największy sekret uwodzenia mężczyzn tkwi wewnątrz kobiety!

Jak się okazuje, boskie ciało lalki barbie nie wystarcza! Jeśli pragniesz stać się magnesem na mężczyzn, musisz równie dużą uwagę przywiązać do swojego wnętrza: stać się kobietą w pełni zadowoloną z siebie. Nic tak nie odpycha mężczyzn jak wiecznie narzekająca, krytykująca swoje ciało, mało pewna siebie kobieta! Aby przyciągać mężczyzn, musisz iść przez życie przebojem i z pozytywną energią! Jak poderwać chłopaka? To proste - pokochaj swoje ciało, pozbądź się kompleksów, ciesz się swoją kobiecością!

Troska o wygląd zewnętrzny jest również wskazana - maseczka do twarzy raz w tygodniu, regularne peelingi wygładzające skórę, delikatny makijaż - to wszystko jest ważne, ale w uwodzeniu mężczyzn - wcale nie najważniejsze! Media wmawiają nam, że aby stać się atrakcyjnymi, musimy zaopatrywać się w tony kosmetyków, być zawsze trendy, nabywać masę błyskotek. To bzdura! Nie musisz wydawać majątku, aby być atrakcyjną i przyciągać wielu mężczyzn - akceptacja siebie i radość życia to najsilniejszy afrodyzjaków!

Licencja: Creative Commons