K-lite pack codec oraz anydvd to dwie aplikacje przydatne wszystkim, którzy wykorzystują swoje komputery do odtwarzania filmów i muzyki. Dzięki tym programom obsługa plików wideo oraz audio staje się naprawdę prosta.

Data dodania: 2010-02-26

Wyświetleń: 1820

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nie będziemy musieli poszukiwać, co chwilę nowych kodeków, aby posiadane przez nas materiały audio-wideo działały poprawnie na naszym sprzęcie. Także zabezpieczenia płyt nie będą stanowić problemu. Wszystko dzięki k-lite pack codec i anydvd.

k-lite pack codec wszystko w jednym miejscu

K-lite pack codec doczekał się swojej kolejnej wersji. Program zawiera najpopularniejsze obecnie na rynku rodzaje kodeków niezbędnych do uruchomienia filmów oraz muzyki. Największym atutem k-lite pack codec jest właśnie duży wybór dostępnych narzędzi. Mamy pewność, że odtworzenie większości formatów plików nie przysporzy nam problemów. K-lite pack codec w wersji 5.7.0 posiada dodatkowe możliwości. Znajdziemy tu rozwiązania ułatwiające odtwarzanie, a także modyfikowanie filmów. Dostępność wielu narzędzi w jednym miejscu znacznie ułatwia życie fanom komputerowych seansów. Oni z pewnością docenią możliwości, jakie oferuje im k-lite pack codec.

Anydvd- filmy bez ograniczeń

Anydvd to program dedykowany wszystkim, którzy nie lubią ograniczeń. Aplikacja umożliwia zdjęcie fabrycznych zabezpieczeń z płyt z naszymi ulubionymi filmami. Anydvd hd pozwala pozbyć się rozwiązań ochronnych na nośnikach DVD, HD-DVD oraz Blu-ray. Korzystając z tego programu użytkownik nie będzie miał problemu ze skopiowaniem wybranych filmów na inną płytę. Dużym plusem anydvd są niskie wymagania sprzętowe. Program niemal nie obciąża systemu. Działa w tle i uruchamia się tylko wówczas, gdy użytkownik umieści nośnik w napędzie, a system wczyta dane zawarte na krążku. Anydvd z pewnością znajdzie wielu zwolenników.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena