Za oknem zima, śnieg. A kalendarz przypomina, że niebawem Dzien Babci i Dziadka, warto więc pomyśleć nad prezentem. Może to być cos symbolicznego, subtelengo i wzruszajacego jak...czekoladki i nietypowa laurka z życzeniami.

Data dodania: 2010-01-07

Wyświetleń: 4463

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Taką laurką może być.... ubranko niemowlęce z napisem: Kocham Babcię, Kocham Dziadka.

Producenci odzieży dziecięcej pamiętają o różnych świętach i szyją serie ubranek adresowanych do mamy, taty, babci czy dziadka. Napisy na ubrankach w pewnym sensie zastąpiły wysyłane niegdyś kartki z życzeniami, są swego rodzaju laurką. Maluszek jeszcze nie mówi, a jednak wyraża uczucia w sposób jakże zauważalny i jednocześnie  jakże sympatyczny.

Pomysł na „napisy" jest niezwykle ciekawy i coraz częsciej propagowany przez różnych producentów niemowlęcej odzieży. Spotkać można te wyrażające uczucia, jak i takie żartobliwe- w stylu: „w domu szefem jestem ja", czy „Strzelę Tatcie gola" , jak i „Cudownych mam rodziców". Czyż to nie jest sympatyczne?

Przy tym ubranka te są wykonane z wysokiej jakości atestowanej bawełny, kolorowej lub białej, z kolorowym napisem przyozdobionym drobnym obrazkiem. Ubranka mają kolorowe ściągacze, lamówki. Są naprawdę sympatyczne i estetycznie wykonane.

Napisy pojawiają się na body z krótkim, długim rękawem i bez rękawków. Również śpiochy ozdobione są napisami, ostatnio można kupic też komplety -kaftanik i śpioch czy nawet wyprawki dedykowane mamie, tacie, czy rodzicom- Kocham Moich Rodziców. Kocham Babcię czy Dziadka można wyczytać też na pajacykach i bluzeczkach. Body z napisami kupimy od rozmiaru 56 do 104, śpioszki do 68, podobnie pajacyki. Bluzeczki Kocham... można kupić w szerokiej rozmiarówce - od 62 do 110.

Tradycyjne kartki z życzeniami, podobnie jak pisanie listów i korzystanie z papeterii odchodzą do lamusa, a zastępują je maile, smsy. Namiastką kartek są ubranka z napisami. Dziadkowie widząc ukochanego wnuka w ubranku z napisem : „Kocham Dziadka" czy „Kocham Babcię" nie będą kryć wzruszeń i poczują się wyróżnieni.

Oczywiście taki akcent można uzupelnić droższym prezentem czy kwiatami lub bombonierką. Ale przyznać trzeba, że wnuk emanujący uczuciem wyrazonym na ubranku będzie i tak najbardzej przebojowym i slodkim „prezentem".

Licencja: Creative Commons
0 Ocena