Na pytanie o to, czy bardziej atrakcyjne są gry komputerowe, czy może spacery na świeżym powietrzu, wiele dzieci odpowiedziałoby, że gry. Rzeczywiście, w XXI wieku komputer, konsola czy telewizor to dla większości dzieci jedyne źródło rozrywki. Na szczęście, dzisiaj znamy wiele atrakcyjnych sposobów na aktywny wypoczynek dla dziecka.

Data dodania: 2009-11-17

Wyświetleń: 3209

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

0 Ocena

Co o tym sądzisz?

Zaloguj się aby dodać komentarz

Ten artykuł został pobrany na poniższe strony:

http://wszystkootwoimdziecku.blogspot.com/
http://www.zdrowestopki.blogspot.com
http://www.wychowaniedziecka.com.pl
Podobne artykuły
Luksusowe wczasy w polskich górach - na co zwrócić uwagę?

Luksusowe wczasy w polskich górach - na co zwrócić uwagę?

Majestatyczne górskie widoki wzmagają apetyt na przemierzanie leśnych szlaków i wspinanie się na najwyższe szczyty, jednak nawet wówczas nie trzeba rezygnować z wygód. W polskich górach nie brakuje obiektów, które mogą zapewnić prawdziwie komfortowe warunki pobytu. Na co zwracać uwagę, planując luksusowe wczasy i gdzie warto je spędzić?

Wakacje w Polsce: góry, morze czy jeziora?

Wakacje w Polsce: góry, morze czy jeziora?

W uroczych zakątkach Polski bez wątpienia można znaleźć wiele ciekawych miejsc na relaks i aktywny wypoczynek. Kto lubi leniuchowanie może wybrać się nad polskie morze, z kolei na tych bardziej aktywnych czekają polskie góry, zaś ci, którzy kochają sporty wodne, mogą znaleźć sporo interesujących rozrywek na jeziorach. Gdzie zatem wybrać się na wymarzony urlop?