W dzisiejszych czasach znajomość przynajmniej jednego języka obcego to podstawa. Polska jest już kilka dobrych lat w Unii Europejskiej, śmiało możemy jeździć za granicę w poszukiwaniu pracy bądź studiowania. Jaki język wybrać?

Data dodania: 2009-11-04

Wyświetleń: 1936

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons


   Najlepiej taki, który przyda się nam najbardziej, jednak jego nauka nie powinna nam sprawiać trudności. Pewnie nie jeden z nas uczył się w szkołach języka kilka lat a nic z tych zajęć nie wyniósł.


Czemu?
Może to wina naszych wykładowców, którzy nieumiejętnie próbują przekazać swoją wiedzę, może zajęcia były nudne a może po prostu Ty nie chciałeś zgłębić swojej wiedzy. Nieważne – jest i na to sposób. Jaki? Ja polecam ze swojej strony ostatnio modne kolonie i obozy językowe.


Obozy i kolonie językowe


Co da nam taki obóz?


Podczas obozu nie tylko nauczysz się języka obcego. Jego organizatorzy zapewnią Ci dodatkowo wiele atrakcji, np. gry, tańce, grill itp. Jest to odejście od standardowego i monotonnego wpajania nauki języków.


Jaką firmę wybrać?


   Ja polecam YES Adventure Team. Ta firma już wiele lat zajmuje się organizacją takich imprez. Oprócz obozów językowych ich oferta obejmuje także organizację imprez integracyjnych. Na czas trwania obozu mamy zapewnione wyżywienie i opiekę zdrowotną.
Pracownicy podczas trwania obozu podnoszą swoje umiejętności, jeśli chodzi o działanie w grupie. Pracodawcy coraz częściej sami finansują takie imprezy. 
Naukowcy już niejednokrotnie udowadniali, że nauka będzie o wiele szybsza, jeśli będziemy jak najczęściej się posługiwać danym językiem, nawet niekoniecznie w poprawnej formie. Standardowa nauka jeszcze kilka lat temu polegała na jedno czy dwugodzinnej nauce języka w szkole. Czy można się tak nauczyć języka…no raczej nie. Podstawy owszem, jednak, jeśli chcemy coś wynieść z zajęć powinniśmy chociaż godzinę dziennie poświęcić na naukę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena