Idź z trendem i sprawdź, co oferują nam producenci gier komputerowych. Czasy się zmieniają, gry rozrastają się, czasami więcej w nich animacji i filmów niż zabawy. Dzisiaj, by odpalić jakiś nowy hit, trzeba mieć super szybki komputer, dwurdzeniowy procesor, najnowsze układy graficzne, mnóstwo miejsca na dysku. Czy aby na pewno?

Data dodania: 2009-10-01

Wyświetleń: 6242

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli wszystkie gry, które posiadasz w swojej kolekcji, już dawno Ci się znudziły, proponujemy mnóstwo nowości. Najpopularniejsze gry wyczekiwane są długimi miesiącami, a gdy w sklepach ukażą się kolejne wydania takich klasyków jak Need for Speed lub FIFA - fani już stoją w kolejce. Pobierz i zainstaluj demonstracje wielkich hitów i samemu zadecyduj, czy warto kupić pełną wersję. Natomiast jeśli nie jesteś zwolennikiem wielkich projektów, rozbudowanej fabuły, zaawansowanej grafiki i pamięciożernych animacji, proponujemy stare gry abandonware lub proste i niezbyt niewymagające arcade. To od Ciebie zależy w co zagrasz dzisiaj wieczorem... Pobierz gry i baw się dobrze!

Wszystko jest w porządku, gdy siedzisz sobie w domku przed swoim komputerem. Tu możesz robić wszystko, na co masz ochotę. Problem pojawia się, gdy jesteś w pracy lub szkole. Wiadomo, że nauczyciele i pracodawcy blokują, co mogą. Nie masz wtedy możliwości zainstalowania czegokolwiek, a już na pewno nie gier. Czasami siedzisz i gapisz się po raz setny w te same artykuły i nie masz już pomysłu, co robić. Wszystkie wiadomości przeczytane, plotki zaliczone, znajomych nie ma... Proponujemy gry online! Szybko, łatwo i przyjemnie. Jesteś w pracy lub szkole i nie możesz nic instalować? Nie szkodzi! Gry flash nie wymagają instalowania w systemie, wystarczy uruchomić przeglądarkę, poczekać, aż gra uruchomi się i... do dzieła! Wybierz ulubioną kategorię i zagraj online. Do dyspozycji masz gry akcji, arcade, strategie i sportowe. Powodzenia!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena