Z tego artykułu dowiesz się:

- jak mieć dużo wolnego czasu
- jak swobodnie podróżować
- jak mieć styl życia milionera
- na czym polega optymalizacja życia
- jak przestać marnować czas, energię i pieniądze
- jak mądrze wykorzystywać swoje zasoby

Data dodania: 2009-09-24

Wyświetleń: 2986

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Co by było gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz mieć cały czas dla siebie, swobodnie podróżować i spełniać marzenie za marzeniem już teraz zamiast czekać, aż zostaniesz milionerem?

Posłuchaj uważnie, jak wyjaśniamy ideę optymalizacji życia, dzięki której można niemal błyskawicznie osiągnąć swój wymarzony styl życia.

Z różnych powodów dzieje się tak, że często tracimy wiele czasu, energii i pieniędzy na rzeczy, które nie dają nam satysfakcji i nie przybliżają nas do spełnienia swoich marzeń.

Proces optymalizacji życia to przejęcie kontroli nad naszymi najważniejszymi zasobami, jak czas, energia i pieniądze oraz wykorzystanie ich z zastosowaniem bardzo zaawansowanych strategii działania i rozumienia rzeczywistości, w sposób dający nam maksymalne korzyści.

Dotyczy to takich tematów jak:

- oszczędzanie pieniędzy,
- zarządzanie czasem,
- modele efektywnego zarabiania pieniędzy,
- zjawiska psychologiczne związane z efektywnym wykorzystywaniem swoich zasobów,
- uniwersalne prawa dotyczące pieniędzy i bogacenia się,

aż po takie tematy jak:

- zaawansowana komunikacja z innymi,
- metody taniego podróżowania, czy
- profilaktyka zdrowotna.

Chodzi oto, by zamiast działać w sposób w jaki zaprogramowało nas społeczeństwo, znaleźć najlepsze rozwiązanie naszych problemów, jakie możemy zastosować, wykorzystując osiągnięcia dzisiejszej nauki i doświadczenia wielu pokoleń.


Jeśli w czasie lektury tego tekstu narasta w Tobie zaciekawienie i dochodzisz do wniosku, że chcesz uzyskać więcej informacji na temat optymalizacji życia, zapraszamy Cię na sześciomiesięczny intensywny kurs internetowy poświęcony temu zagadnieniu. Szczegóły znajdziesz na www.optymalizator-zycia.pl.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena