Programy partnerskie to dla wielu osób stałe źródło dodatkowego dochodu. Jak zacząć swoją przygodę z programami partnerskimi i cieszyć się niezależnością finansową, jaką mogą nam przynieść?

Data dodania: 2009-09-22

Wyświetleń: 2511

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na początek kilka słów wyjaśnienia, czym są programy partnerskie i jak możesz już teraz zacząć na nich zarabiać.

Program partnerski jest systemem istniejącym w każdym większym serwisie internetowym sprzedającym usługi bądź określone produkty. Stając się partnerem takiego programu otrzymujemy prowizję od zakupów osób, które zakupiły usługi lub produkty z naszego polecenia - klikając w tzw. link partnerski (odnośnik do strony z oferowanymi produktami zawierający nasz identyfikator partnerski).


JAK ZACZĄĆ?

Na dobry początek musisz wybrać kilka czołowych programów partnerskich (a więc z wysokimi prowizjami i chętnie sprzedającymi się produktami) i zapisać się do nich poprzez odnośniki umieszczane w serwisach o nazwie "Program Partnerski".
Jesli nie wiesz, jaki z programów wybrac możesz zapisać się do jednego z polecanych przeze mnie.

Wybór masz własciwie nieograniczony:


1) Możesz założyć swoją własną księgarnie w jednym z dwóch systemów


=> Nexto Sklep Cyfrowy
=> Zixo


2) Możesz sprzedawać ebooki, audiobooki


=> Złote Mysli
=> Nexto


3) Możesz promować szkolenia na inwestora giełdowego i zarobić aż 600 zł za jednego poleconego!


=> Promuj zawód Inwestor Giełdowy


NA CZYM BĘDĘ ZARABIAĆ?

Zarobki w programach partnerskich opierają się na prowizji od zakupu poleconego z naszego linku Klienta. Dodatkowo Klient, który raz dokona zakupu z naszego polecenia już na zawsze jest "przypisywany" jako nasz Klient i przyszłe prowizje z jego zakupów będą również trafiać na nasze konto.

Są to dość wysokie prowizje (od 10-20%) i pozwalają przy odpowiedniej promocji wypracować całkiem niezły zarobek.


JAK PROMOWAĆ PROGRAMY PARTNERSKIE?

Z pewnością jest to temat na osoby artykuł. Uogólniając jednak można powiedzieć, że programy partnerskie można promować w dowolny sposób, w zależności od naszej inwencji i z przestrzeganiem zasad nie wysyłania spamu w internecie i nie spamowania for internetowych. 

Warto do promowania produktów z naszych programów partnerskich wykorzystać własnego bloga czy stronę www - umieszczając na nich np. banery promujące produkty, które chcemy polecić w ramach programów partnerskich. 

Dobrym sposobem na zapewnienie sobie Klientów jest również promowanie produktów poprzez umieszczenie stopki w mailu zachęcającej do odwiedzenia sklepu czy księgarni z naszego programu partnerskiego.  

Licencja: Creative Commons
2 Ocena