Programy partnerskie są bardzo dobrym sposobem na osiągnięcie wysokich zarobków. Często jednak trzeba należeć do kilkunastu programów partnerskich, by móc cieszyć się z zadowalających przychodów. 

Data dodania: 2009-09-22

Wyświetleń: 2065

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Istnieje jednak program, w którym odpowiednia jego promocja może zapewnić nam nawet 2000 zł od jednej tylko poleconej osoby...Czy tak wysoka prowizja jest realna do osiągnięcia?

Oczywiście, że tak. Wystarczy, że zapiszesz się do programu, który będzie promował nieznany do tej pory system uzyskiwania kredytów.

Program Partnerski AukcjeKredytowe to nieograniczone możliwości zarabiania dzięki swojej stronie www czy dzięki linkom partnerskim na forach czy wysyłanych chociażby do znajomych.

Program Partnerski pozwala zarabiać poprzez umieszczenie reklamy na swojej stronie WWW. Gdy odwiedzający Twoją stronę kliknie na banner, następnie otworzy konto w serwisie AukcjeKredytowe.pl, zostanie przypisany do Twojej grupy Klientów. To samo stanie się, gdy ktoś kliknie link partnerski umieszczony przez Ciebie na forum czy wysłany w podpisie maila.

W programie tym promujemy tzw. alternatywny sposób kredytowania, w którym potencjalny kredytobiorca ogłasza ile i na co potrzebuje kredytu, a poszczególne instytucje finansowe proponują mu swoje najlepsze oferty.

Tak więc to instytucje bankowe zabiegają o to, by Klienci wzięli kredyt własnie od nich.

Bardzo ciekawa forma kredytowania, prawda?
Dlatego własnie warto promować tą stronę w ramach programów partnerskich.

Zalety programu partnerskiego AukcjeKredytowe, czyli dlaczego akurat ten PP a nie inny program z rynku finansowego?

=> Najbardziej przyjazna forma uzyskania kredytu dla Klienta sprawia, że możemy znaleźć wielu chętnych do rejestracji w tym systemie

=> Bardzo duża ilosc instytucji finansowych daje duże możliwosci powodzenia. Dostępna pula jest większa niż innych tego typu programach, a to znacząco wpływa na wzrost naszej możliwosci uzyskania prowizji. Wiadomo - im więcej ofert tym większa szansa, że Klient otrzyma kredyt, a my prowizję.

=> Reklamować możemy już za pomocą linka, nie są konieczne banery jak przy większosci programów partnerskich finansowych

Czy warto zatem zapisać się właśnie do tego programu?

Myślę, że jest to bardzo dobre źródło dochodu.

Popatrz na to, jak wiele osób potrzebuje dzisiaj kredytów. Z pewnością są niego już przytłoczeni nadmiarem instytucji finansowych, składaniem wniosków i nieefektywnym załatwianiem masy formalności w każdej jednej z tych instytucji z osobna.

Na stronie, którą będziemy, w ramach programów partnerskich, polecać potencjalny Kredytobiorca będzie sam zachęcany przez banki do skorzystania z konkretnej oferty. Od momentu zarejestrowania się w serwisie to właśnie instytucje finansowe będą zabiegały o Klienta, to z pewnością przyciągnie wiele chętnych osób do zarejestrowania się w serwisie.

Jeśli będziesz odpowiednio aktywny w umieszczaniu linków partnerskich i promowaniu tego systemu możesz miesięcznie zarobić nawet 2000 zł od tylko jednego poleconego.

Jak we wszystkich programach partnerskich niezbędny jest tutaj odpowiedni poziom aktywności, jednak w tym przypadku tego konkretnego programu promowania alternatywnych kredytów możemy wypracować prowizję o wysokości niespotykanej dotąd wśród ofert współpracy partnerskiej.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena