W erze ciągłych przemian politycznych i gospodarczych w dobie nieoczekiwanych kryzysów ludzie coraz częściej boją się przyszłości i tego, co ich w tej przyszłości czeka, że kolejny dzień może przynieść im nieoczekiwane zmiany, nie zawsze na lepsze.

Data dodania: 2009-08-28

Wyświetleń: 2244

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nie pewność jutra prowadzi do sporów w rodzinie i nie potrzebnych waśni między ludzkich.
Całość kręci się wokół pieniędzy. 
Jedni maja ich nadmiar i żyją w przepychu, drudzy nie mogą spokojnie dociągnąć do przysłowiowego „dziesiątego”.

Przez działanie poprzedniej epoki i totalitarnego ustroju, który panował u nas przez 50 lat społeczeństwo utraciło naturalną chęć dążenia do niezależności i większość z nas nie potrafi sprostać nowym wyzwaniom i kłopotom związanym z wolnym rynkiem. 
Nie jesteśmy kreatywni i potrafimy tylko narzekać i biedolić. 
W sumie nie ma czego się dziwić przez pół wieku wmawiano nam, że socjalizm o nas dba i nie pozwoli, aby ktoś nas skrzywdził.
Teraz widzimy jak o nas dbano…

Są jednak ludzie, którzy zaczynają szukać nowych rozwiązań i możliwości, aby zmienić swoje życie i stać się nie zależnym finansowo. 
Większość napotyka na bariery nie do przebycia.
Prawie każdy biznes, który zapewnia stabilizację i niezależność wymaga najpierw dużych wkładów finansowych nie osiągalnych dla ludzi, przed którymi staje widmo kryzysu i utraty dotychczasowego pracy. I tok kółko się zamyka… 
Biedni robią się biedakami itd.

Jednak najbardziej wytrwali, niebojący się ryzyka i nowych wyzwań odnaleźli biznes, który daje możliwości startu i kariery bez dużych wkładów finansowych. Umyślnie używam tu sformułowania, że odnaleźli a może powinienem powiedzieć lepiej – odkryli. 
Tak odkryli, bo on istniał i to od dawna. 
W Stanach Zjednoczonych rozwinął się do rozmiarów wręcz niebotycznych. Europa Zachodnia także dobrze zna ten biznes, tam też jest to poważne zajęcie wielu miljonów zwykłych ludzi.

Co to jest?

To jest MLM (Multi Level Marketing - czyli przedsiębiorstwo wielopoziomowe), nazywany także Marketingiem Sieciowym.
MLM zmienia ludzi diametralnie, po za tym, że zmienia ich sytuację materialną to jeszcze zmienia ich psychikę i podejście do życia. Zwykli ludzie, który wcześniej pracowali w fabrykach, warsztatach, biurach i na innych etatach stali się rekinami biznesu i dawno zapomnieli o kłopotach, z którymi się borykali. 
Ci ludzie wcześniej sceptycznie nastawieni na tego typu sprawy teraz są liderami w firmach międzynarodowych i prowadzą globalne interesy. To ich ciężka praca i upór w dążeniu do celu sprawiły to, że teraz są na szczycie.

Nie którzy z Was pewnie słyszeli już wcześniej o sprzedaży bezpośredniej i o domokrążcach, którzy stukali do waszych drzwi. 
To nie jest MLM nie obawiajcie się nie do tego chcę Was przekonać. 

MLM to biznes partnerski i polegający na współpracy między ludźmi i korzyściach, które płyną właśnie z takiej współpracy. 

Dziwne, co? Ale prawdziwe. Na tym też można zarobić i to nie źle.

W MLM pracujesz, kiedy chcesz i ile chcesz, wszystko zależy do Ciebie. Twoje wyniki będą współmierne do Twojej pracy i od czasu, jaki poświęcisz na swój biznes. Jeśli zechcesz popracować rzetelnie przez kilka lat to Twój biznes będzie się kręcił, kiedy ty będziesz spał, będzie się kręcił, kiedy Ty pojedziesz na urlop. 
Tak to wszystko jest możliwe i powiem Wam, dla czego. 
Dla tego, bo to są sposoby sprawdzone i duplikowane przez wielu ludzi, trzeba tylko chcieć.
MLM to biznes poleceń i reklamy bezpośredniej z ust do ust a wszyscy wjemy że niema skuteczniejszej reklamy jak tak zwana „poczta pantoflowa”.
Firmy z branży Marketingu Sieciowego wyeliminowały wszelkich pośredników pomiędzy producentem i konsumentem, zrezygnowano z hurtowników, masowej reklamy itp. Produkt od producenta za pośrednictwem dystrybutora trafia bezpośrednio do klienta. 
Ograniczono w taki sposób ponad 60% a w niektórych przypadkach nawet 90% kosztów produktu mających wpływ na cenę detaliczną towaru. Te środki które zaoszczędzono na takiej metodzie działania podzielono pomiędzy współpracowników i firmowych dystrybutorów. 
Firmy MLM swoją działalność opierają na unikalnych planach marketingowych które pozwalają współmiernie do nakładów pracy swoich dystrybutorów wynagradzać ich za poświęcenie jakie wkładają w rozwój ich firmy. 
Żadna inna branża nie pozwala tak szybko jak branża MLM na rozwinięcie skrzydeł kariery. W żadnej innej branży nie spotkacie się z taką życzliwością i partnerstwem. 
To jedyna z branż gdzie każdej osobie będącej na górze struktury zależy na tym aby osoby będące w strukturze pod nią osiągnęły osobisty sukces. W Marketingu Sieciowym pracujemy dla siebie ale nigdy nie pracujemy sami.
Dzięki tej regule MLM jest według mnie najsprawiedliwszym i najwspanialszym biznesem jaki wymyślono na świecie.
Obecnie Multi Level Marketing jest już uznanym i cenionym biznesem w USA, krajach Azji i Europy Zachodniej, Marketing Sieciowy wykłada się na amerykańskich uniwersytetach i uczelniach. MLM jest promowany i polecany przez wiele osób ze światowego biznesu takich jak Donald Trump, Robert Kiyosaki, Paul Zone Pilzer, Worren Buffett, Dr Charles King czy też Prezydent USA Bill Clinton. W MLM swoja przyszłość zobaczyły osoby znane z pierwszych stron gazet i ekranów telewizyjnych.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena