Udowodniono naukowo, że nasze zdrowie zależy bezpośrednio od ilości anionów w naszym otoczeniu. Ilość anionów w otoczeniu uzależniona jest od wielu czynników...

Data dodania: 2009-08-02

Wyświetleń: 2966

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

ANIONY, są to ujemnie naładowane molekuły, nie posiadające koloru, zapachu ani smaku. Dzięki ujemnemu ładunkowi usuwają kurz z powietrza, a także zapobiegają rozwojowi zarazków, neutralizując wirusy o dodatnim ładunku oraz unieszkodliwiając bakterie.

Im więcej anionów w powietrzu, tym mniej w nim drobnoustrojów.

ANIONY zabijają 99,9% bakterii.

W ostatnich latach na całym świecie wzrosło zainteresowanie leczniczymi właściwościami anionów.

Czy wiesz, że w dużych miastach stężenie anionów w powietrzu wynosi zaledwie od 100 do 200 na 1 cm³ ?

W pomieszczeniach jest ich jeszcze mniej, bo zaledwie od 40 do 50 na 1 cm³. Otaczają nas kurz, roztocza i bakterie. Nic dziwnego, że czujemy ciągłe zmęczenie, jesteśmy ociężali i nie mamy energii.

Na polach i łąkach stężenie anionów waha się w granicy 1000 na 1 cm³ powietrza, w górach jest ich już ok. 5000. Dlatego też górale tak rzadko chorują. Natomiast przy potokach górskich mamy szansę oddychać pełną piersią, tam poziom anionów jest najwyższy.

Warstwa anionów w leczniczych podpaskach i wkładkach higienicznych z serii "Love Moon" zapewnia poziom 5800 na 1cm³ !!! To fantastyczne...

Międzynarodowa Organizacja Zdrowia - OSTRZEGA!!!

Minimalna ilość anionów w otoczeniu człowieka powinna wynosić 1000 ANIONÓW/cm3

Gdy nasz organizm otrzyma dawkę anionów powyżej 1500 na 1cm³ mobilizuje się do regeneracji, zaczyna pracować ze zdwojoną mocą, czujemy się silniejsi i mamy więcej energii.

Aniony w powietrzu, są niczym składniki wyselekcjonowane z pożywienia ekologicznych upraw...

Nic dziwnego, że nazywa się je "Witaminami powietrza"

Witaminy powietrza, mają zbawienny wpływ dla człowieka przy jego codziennych, rutynowych czynnościach. Wpływają przy tym wspaniale na regenerację sił i zapobiegają chorobom, korzyści zaś są różne w poszczególnych narządach.

Po 30 minutach od "spożycia anionów", system oddechowy jest w stanie inhalować 20% więcej tlenu i wydalać o 14,5% więcej dwutlenku węgla. Następuje rozdział witamin powietrza metodą elektroforezy kapilarnej. To "dożywienie" w znacznym stopniu poprawia pracę układu sercowo - naczyniowego, obniżając podwyższone ciśnienie krwi i wzmacniając funkcjonowanie mięśnia sercowego drogą naczyń krwionośnych. Wymuszona zostaje lepsza cyrkulacja krwi, poprawia się krążenie i podnosi ciepłota słabo ukrwionych części ciała.

Układ krwionośny jest ściśle powiązany z układem oddechowym. Płuca natleniają krew, aniony działając korzystnie na cały układ krwionośny - działają tym samym i na płuca. Płuca są przecież głównym źródłem kaszlu. Wdychamy cząsteczki powietrza z wirusami, bakteriami, roztoczami, pyłem i kurzem, co powoduje naturalny odruch obronny płuc i całego układu oddechowego. Organizm stara się usunąć zalegające brudy, objawiając to męczącym, uporczywym kaszlem. Dzięki wysokiej dawce anionów, dotlenione płuca pracują efektywniej i lepiej dają sobie radę z usuwaniem nagromadzonych zanieczyszczeń.

Wzmacnia się system nerwowy całego organizmu, poprawia jakość snu, zmniejsza ból i napięcie.

Strumień anionów przyczynia się również do regulacji wydzielania wielu hormonów, co skutkuje obniżeniem poziomu cukru we krwi i cholesterolu, wzrasta poziom wapnia we krwi, zwiększa się ilość azotu i kreatyniny w moczu, przyspiesza wzrost kości. Aniony zapobiegają także szkorbutowi, krzywicy i niedoborom witaminowym.

Wzrasta poziom hemoglobiny, poprawia stopień niedokrwistości i zmniejsza kwasowość organizmu.

Wzmacnia się układ odpornościowy, poprawiając zdolności organizmu w zwalczaniu chorób.


Daj sobie szansę - Wypróbuj - Zadbaj o swoje zdrowie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena