Od czasów gdy kobiety nie miały prawa głosu, wiele się zmieniło. Dziś na równie z mężczyznami decydują o losach świata lub prowadzą z powodzeniem wielomilionowe interesy. Podobnie też jak faceci nie chcą mieć stałego partnera lub nie mają na niego czasu. Mają za to pieniądze. Kobiety wyzwolone...

Data dodania: 2009-07-29

Wyświetleń: 4675

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

...Piękne, inteligentne, majętne, samotne i nieszczęśliwe.

Jako młode dziewczyny, w towarzystwie znajomych, a później jako zapracowane business-women, z różnych względów zapominają, nie mają czasu lub nie czują potrzeby poszukiwania tego jedynego. Żyjąc z dnia na dzień, nagle stwierdzają, że brak bratniej duszy i męskiego ramienia zaczyna im mocno doskwierać.
Co dziś robią w takiej sytuacji kobiety? Gdy nie chcą po raz kolejny z rzędu iść samotnie na służbowy bankiet, wesele koleżanki, czy na kolację do restauracji. Gdy niezbędne staje się męskie towarzystwo?
To samo co mężczyzna w podobnej sytuacji. Otwiera przeglądarkę internetową lub chwyta za słuchawkę telefonu.

Mężczyzna do wynajęcia, który za stosowną opłatą potowarzyszy kobiecie w każdej sytuacji jest zjawiskiem coraz bardziej powszechnym i dostępnym.

Dlaczego kobiety decydują się na wynajęcie i zapłacenie obcemu mężczyźnie za jego towarzystwo? Bo to wygodne i dostępne od ręki.

Jeszcze kilka lat temu nikt nie pomyślałby, że kobiety będą mogły korzystać z takich usług. Dziś jest to tak samo łatwe jak zamówienie hydraulika do cieknącego w kuchni kranu. Pod hasłem "facet do towarzystwa" wyświetla się sporo wyników z ogłoszeniami mężczyzn z każdego miejsca w Polsce, proponujący potrzebującym paniom swą bliskość i towarzystwo w każdych okolicznościach.
Co mają do zaoferowania swoim klientkom?
Dokładnie to czego oczekują w danej chwili; towarzystwo, zabawę, wsparcie psychiczne, rozmowę, radę, czułość, niebiańską rozkosz lub dziki seks do rana – wszystko (lub prawie wszystko) czego zapragniesz. Oczekiwania klientek są bardzo różne. Jedna będzie chciała po prostu przeżyć romantyczne chwile, druga zdradzić męża w zemście za jego zdradę, trzecia - pójść na wesele, do kina czy teatru, ale nie chce iść tam sama - zwłaszcza, że zawsze przebywała w towarzystwie mężczyzny.

W każdym przypadku decyduje kobieta. Spotkania mogą, choć nie muszą, być od początku do końca wyreżyserowane przez nią. To ona natomiast krok po kroku dyktuje zasady gry w zależności od tego, czego aktualnie pragnie – czułości, nagłego pożądania, noszenia toreb podczas zakupów lub osobistego kierowcy czy wyuzdanego seksu. Mężczyźnie pozostaje się tylko dostosować do oczekiwań klientki. FACET DO WYNAJĘCIA jest niczym złota rybka - wystarczy mieć na ten cel odpowiednią sumę. Za godzinę towarzystwa klientka zapłaci średnio 100 zł. Cała noc (na przykład wesele) to wydatek rzędu 500 zł. Za dodatkowy seks i koszty dojazdu klientka z reguły musi dopłacić. Układ jest bardzo prosty: kobieta płaci - kobieta wymaga. Nie ma miejsca na żadne niedomówienia czy zobowiązania. Płacisz i masz to, czego tylko zapragniesz.
Jakie cechy posiada usługodawca? Jest przystojny, elokwentny, wszechstronny i elastyczny - by móc bez wysiłku odnaleźć się w każdej sytuacji i sprostać wymaganiom klientki, jej satysfakcja bowiem jest dobrem najwyższym

Płacąc, kobiety mają pewność, że w zamian spotkają się z pełną dyskrecją, gwarancją bezpieczeństwa i spełnieniem każdej niemal zachcianki.

Czy warto?

Odpowiedzcie w komentarzach.

Licencja: Creative Commons
3 Ocena