Upiększanie swojego pulpitu za pomocą tapet ? czy też pobierają ikony folderów ? Nie wiesz w jaki sposób najlepiej odpicować swój pulpit ?

Data dodania: 2009-06-20

Wyświetleń: 2980

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Tapety na pulpit to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż każdy ma swój gust, jedni lubią tapety z samochodami a inni wolą wodospady i nature. Odwiedzając naszą stronę wszystkie tapety są szczegółowo podpisane oraz posiadają screnny kilku tapet znajdujących się w danej paczce. Wiele ludzi próbując upiększyć swoje pulpity stawiają właśnie na tapety vectorowe czy też samochody i motory. Mniejsza ilość osób wybiera tapety ze zwierzętami lub znanych aktorów i aktorek.

Mając wybór, to ty decydujesz jaką tapete wybierzesz a następnie jak długo będziesz ją miał. Dzięki tak dużemu wyborowi tapety które pobierzesz może zmieniać nawet i codziennie. Z naszych obliczeń wynika, że 1 osoba gdyby chciała ustawić wszystkie tapety, które znajdują się w naszym serwisie musiała by zmieniać je co 10min przez około 10 lat. Ten inponujący zbiór tapet jest bardzo popularny w internecie, co napewno każdy z was już zauważył wpisując tapety na pulpit w google.

Istnieje też inny sposób na upiększenie swojego pulpitu. Możesz pobrać ikonki, którymi zastąpisz stare ikonki folderów które są instalowane standardowo z windowsem. Obecnie w naszych zasobach posiadamy około kilku tysięcy ikon i są one dosyć często aktualizowane. Najlepszym sposobem na odpicowanie pulpitu jest połaczenie nowych ikon wraz z jakąś fajną tapetą. Przykładowym zestawem jaki możemy polecić naszym użytkownikom są ikony visty i tapety z dziewczynami a dla kobiet tapety z kwiatami i zwierzątkami.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena