Dlaczego jedni są super wydajni i codziennie idą do pracy z uśmiechem na ustach podczas gdy inni ledwo co wytrzymują kilka godzin wykonując swoje codzienne obowiązki. Dowiedź się i spraw, że praca dla ciebie będzie przyjemnością.

Data dodania: 2009-06-07

Wyświetleń: 3545

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy zastanawiałeś/-aś się czasem dlaczego jedni w swojej pracy są niezwykle wydajni a praca przychodzi im z przyjemnością? Dlaczego niektórzy awansują a inni latami pozostają na tym samym stanowisku mimo długiego stażu i mogłoby się wydawać dużej wiedzy? Czy mają oni jakąś tajemnicę sukcesu?

Odpowiedź brzmi tak! Oni po prostu nie pracują. Oni realizują swoją pasję. Po prostu. Oni nie idą codziennie do pracy i nie myślą o tym kiedy ten dzień się skończy. Są oni w pracy, aby rozwijać swoje zainteresowania, dlatego tak łatwo wszystko im przychodzi i cały dzień spędzają z uśmiechem na ustach, nawet gdy nie wszystko układa się po ich myśli.

Tak więc jeśli twoja praca nie jest jednocześnie twoją pasją. Zmień to. Oczywiście nie namawiam do porzucenia pracy z dnia na dzień i pozostania bez środków do życia. Staraj się jednak jakąś część swojego czasu poświęcić swoje pasji. Zobaczysz, że z czasem będzie ona generować coraz większe zyski i być może w niedługim czasie będziesz mógł się jej poświęcić na pełen etat?

Uważasz, że twoja pasja nie nadaje się na biznes? Zdziwisz się jakie pomysły przyniosły fortuny osobom, które je wymyśliły. Jeśli nie wierzysz przeczytaj - Kompletnie głupie pomysły, które przyniosły fortunę. W dzisiejszym świecie, znajdzie się kupiec na prawie każdy towar. Po prostu zacznij robić to co kochasz, a zobaczysz, że znajdą się osoby, gotowe zapłacić ci za to.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak założyć własny eBiznes, przeczytaj pozycję.

Znajdź swoją pasję i ciesz się swoim życiem.
Licencja: Creative Commons
2 Ocena