Skandal wywołany przez posłankę Sandrę Lewandowską i prezent jaki otrzymała z tej okazji

Data dodania: 2007-05-24

Wyświetleń: 4261

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Stroje kąpielowe z nowoczesnych tkanin pozwolą im opalić biust przez materiał.

Piękna opalenizna to marzenie wielu kobiet. Na drodze do jej osiągnięcia łatwo jednak o wpadki, które zdarzają się nie tylko szarym paniom Kowalskim, ale także kobietom znanym z gazet i telewizji. Wspomnieć można choćby oburzenie jakie wywołały głośne zdjęcia posłanki Sandry Lewandowskiej opalającej się topless. Topless ma tylu zwolenników, ilu przeciwników, przebijają się jednak głosy, iż „osobom na pewnych stanowiskach to nie przystoi”.
Czy to znaczy, że kobiety pnące się po szczeblach kariery politycznej muszą zrezygnować z pięknej, równomiernej opalenizny bez białych śladów odbitego na ciele stroju? Posłanka Sandra Lewandowska nie będzie musiała. Firma CORE, dystrybutor SunSelect na Polskę podarowała posłance bikini, dzięki któremu uzyska równomierną opaleniznę niebudząc głosów oburzenia. Materiał SunSelect, z którego wykonany został strój kąpielowy przepuszcza promienie słoneczne, a tym samym umożliwia opalenie także zasłoniętych miejsc.

Adresatką wielu złośliwości stała się w ostatnim czasie również znana modelka Joanna Horodyńska, której nie udało się uniknąć przy opalaniu pojawienia się białych obwódek wokół oczu. Firma CORE i jej chciała pomóc prezentując drobiazg w postaci daszka, którym będzie można zastąpić listki na oczach. Niestety, nie udało się ustalić adresu, na który firma mogłaby przesłać ten użyteczny dodatek dla opalających się.

Więcej informacji: www.sunselect.pl

www.artelis.pl
Licencja: Creative Commons
0 Ocena